Jump to content

Bu Kelime Ezberlemekle Başım Dertte..yardim LÜtfen

naimgll

Recommended Posts

Selam arkadaşlar..

Bu ingilizce başıma dert oldu. Kelimeler ezberliyorum arada; ama ezberlediğim kelimeleri tekrar çalışamıyorum. Bi program yok mu böyle tak diye bir anda ezberlediğim kelimeleri belirli aralıklarda(zaman olarak) bilgisayarım ekranında görsem ve doğru cevabı versem. Lodos LUGAT2000 daki gibi birşey istiyorum aslında ama oraya kendi ezberlediğim kelimeleri yazamıyorum. excelde yapılmış olur başka bi program olur.yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Bu işi programla değil beynini kullanarak yaparsan daha iyi olur gibime geliyor. Beslenmene dikkat et ve artık bilgisayar kullanmaya biraz ara ver derim. Çünkü bilgisayar ve TV insanın derse odaklamasına engel olduğu herkes tarafından bilinmekte. Kuru üzüm ye. Yıllardır kullanılan ve olumlu sonuç verdiği kesin olarak bilinen şu yöntemi uygula. Küçük kağıtlara bir yüzüne ingilizce kelimeyi diğer tarafınada türkçe anlamlarını yaz. Bu şekilde çalış. NOT: Şimdi şu bilgisayarın başından kalk ve git dersine adam akıllı çalış. İstersen yapma bu benim sorunu değil. Ama senin ilerdeki an büyük sorunlarından biri olmayacağını kim garanti edebilir.

Kelime ezberleten kurgusal sözlük diye ara internette bulacağın kayna çoook işine yarayacak emin ol :D

arıyorum eğer bulabilirsem linki vereyim

Please register to see this content.

inşallah istediğin gibi olur işine yarar. ama bu program değil kardeşim. en azından ezberlemedeki yolları görürsün.

rar şifresi : Instructor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...