Jump to content

Fastfolder 4.1.2 Türkçe (sağ Tuş Eklentisi)

secondert

Recommended Posts

Fast folder i bana bir arkadaşım önerdiğinde boyutuna bakıp boşvermiştim önce, sonra geldiğim nokta şu:

Programı türkçeye çevirdim ve fulledim.

Yüklemesi oldukça basit

Pakette iki dosya var, bunlardan ilki Setup olarak programı kuracağınız dosya

İkincisi de ilaç diye tabir ettiğimiz parça:)

Peki ne işe yarıyor bu program:

Klasörler yada bilgisayarım üzerinde sağ tıkladığınızda klasör klasör gezmeden arzu ettiğiniz klasöre ulaşabilmenizi sağlıyor.

İşte sonuç:

6xr3oyw.jpg

8epv9y8.jpg

7wogzt2.jpg

Program sadece 600 kb bir pakette, sistemi kasmadığını hatta hiç etkilemediğini de söyleyebilirim, beğenmediğinizde de kolayca program ekle kaldır dan kaldırabilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/177059944/FastFolders_4.1.2_Turkce_By_M.H.Orhan.rar

Sağolasın güzel bir paylaşım, bayağı uğraştım ve autoid ile katılımsız yaptım fakat cd ye entegre ettiğimde çözünürlük değiştiği için mouse yerini sapıtıyor ve düzgün kurulmuyor, üstadlar buna bir el atıp katılımsız yaparlarsa süper olacak, beni bayağı yordu.

umarım yaparlar.

Not: uzun süredir üyeyim ve bu ilk mesajımmış bende şaşırdım :D

Sürekli girer okurum örenklerden faydalanır ve kendi cdlerimi yaparım, demekki hiç bir şey sormak yada yaptırmak gereği duymadan üstadların yazılarını okuyarak, hep çözüm üretmişim kendime, herşeyin bir ilki var buda ilk isteğim olsun bari :)

Foruma katkısı olan ve bilgilerini paylaşanlara sonsuz teşekkürler. :(

Teşekkürler.Eline sağlık.Program gerçekten kullanışlı,benim çok hoşuma gitti.İnşallah bir arkadaşımız katılımsız yaparda çalışmalarımızda kullanırız.
Katılımsız yapmayı denedim ancak katılımsız parametresi yok

Fakat işi benden iyi bilen arkadaşlar var, program parçalanıp yeniden setup edilebilir sanırım, yorum için teşekkürler:)

İlla parametre olması şart değil yaw..Yaparlar merak etme :rolleyes:

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=79078[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...