Jump to content

Milli Eğitim Okullarda Webcam Açma Sorunu

kurthoca

Recommended Posts

milli eğitime baglı bir okulda calısıyorum anca webcam acamıyoruz ultrasurf ile internet sitelerine girebiliyorum anca msnde webcam acamıyoruz bu engeli aşmanın bir yolu varmı acaba modem veya okuldaki serverde bir kısıtlama yok direk hattan kaynaklanan bir olay bunu aşmanın bir yolunu bulan olmustur inşallah

bakanlık engeli var sizin dediğiniz gibi.Messenger sürümü ile bunu aşamazsınız.Ben denemedim ama skype kurup onda deneyin.Bir arkadaşım böyle hallettiğini söylemişti. Ben denemedim çünkü ihtiyaç duymadım işte skeype linki

Please register to see this content.

sanmıyorum aşılacagını okullarda sabit Ip mevcut Türk Telekom tarafından filtre var ve buna izin vermiyor Türk telekom bu soru aşmak zor gibi. okullarda rapidden dosya çekemiyosunuz mesela... yani unutun diyebilirim...

sanmıyorum aşılacagını okullarda sabit Ip mevcut Türk Telekom tarafından filtre var ve buna izin vermiyor Türk telekom bu soru aşmak zor gibi. okullarda rapidden dosya çekemiyosunuz mesela... yani unutun diyebilirim...

Benim okulumda böyle bir sorun çıkmıyor rapidshare premium ile download yapabiliyorum. Youtube'ye girebiliyorum. Facebook yeni açıldı. Ama kamera ile konuşmayı hiç denemedim.

okul lise mi? üniv. mi ? ben liseden bahsediyorum facebook'a giremiyoruz mesela, youtube'ye normal yollardan hiç bi pcde girmiyor sizin okulda nasıl giriyor birde okul :S anlamadım... rapidden premiumla bi kez çektim ama free olarak download'a izin vermiyor, daha bi çok siteyede izin vermiyor sinir bozucu....

Benim okulumda böyle bir sorun çıkmıyor rapidshare premium ile download yapabiliyorum. Youtube'ye girebiliyorum. Facebook yeni açıldı. Ama kamera ile konuşmayı hiç denemedim.

arkadaşım o mümkün değil ayrı adsl hat varsa yada özel bir okulsa bişey diyemem ama meb bağlı normal lise ilköğretimse rapid youtube medialfree ogame aklına ne geliyorsa hatta mozilla bile hata veriyor mümkün değil adamlar işe yarayan ne varsa işe yaramayan ne varsa yasaklamışlar ....

okul lise mi? üniv. mi ? ben liseden bahsediyorum facebook'a giremiyoruz mesela, youtube'ye normal yollardan hiç bi pcde girmiyor sizin okulda nasıl giriyor birde okul :S anlamadım... rapidden premiumla bi kez çektim ama free olarak download'a izin vermiyor, daha bi çok siteyede izin vermiyor sinir bozucu....

Milli eğitime başlı bir okul. Youtube'ye giriyorum fakat tabi evde girdiğim ek yazılım sayesinde. Facebook'a 1-2 haftadır giriyor. Rapidshare Premium'dan da istediğim kadar dosya download edebilme şansım var. Fakat hala bazı yasaklı sitelere giriş yapılamıyor.

Milli eğitime başlı bir okul. Youtube'ye giriyorum fakat tabi evde girdiğim ek yazılım sayesinde. Facebook'a 1-2 haftadır giriyor. Rapidshare Premium'dan da istediğim kadar dosya download edebilme şansım var. Fakat hala bazı yasaklı sitelere giriş yapılamıyor.

peki birşey soracagım siz bu sitelere girmek için ayarlarla oynuyomusunuz? ben okulda IP ve DNS ayarları ile oynuyorum gene aynı sonuç girmiyor. sanırsam sizin pc youtube girmek için yüklediğiniz ek yazılımdan dolayı bazı yasaklı sitelere giriyor olabilir...

arkadaşım o mümkün değil ayrı adsl hat varsa yada özel bir okulsa bişey diyemem ama meb bağlı normal lise ilköğretimse rapid youtube medialfree ogame aklına ne geliyorsa hatta mozilla bile hata veriyor mümkün değil adamlar işe yarayan ne varsa işe yaramayan ne varsa yasaklamışlar ....

Milli eğitime bağlı bir ilköğretimde öğretmen olarak çalışıyorum. (Daha kanıt isterseniz okuldaki odamdan resmini çekip de göndereyim :pardon:)Ama yazılım sadece youtubede işe yarıyor diğerlerinde normal olarak diğer pcler de girebiliyor. Hatta ben free user olarak rapidshare.com'u açabiliyorum fakat hiç free download yapmadım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...