Jump to content

Youtube Ve Facebooktaki Videoları Kaydetme

tipitip1i

Recommended Posts

Mozilla Firefox ve beraberinde IDM kullanmaktır daha fazla bilgi için de lütfen forumda arama yapın. Yapmanız gereken sağ tıklayıp IDM ile FLV videoyu indir > Açılan son flv videosunu indir yolunu izlemektir. Ayrıca sadece bunlar değil. Bazen videoları izleyemez hale gelebilirsiniz online olarak. Çünkü açıldığında indirilsin mi diye sormaya başlar. :clapping:

Ben Orbit kullanıyorum. Kullanımı çok kolay. İnternet Explorer ile Youtube videosunu açıyorum Orbit anında yakalıyor.

Nasıl yapıldığını resimlerden de görebilirsin.

www.orbitdownloader.com/How-to-Download-YouTube-Video.htm

kesinlikle videoget programını öneririm. Hemen hemen bütün internet sitelerinden indirme yapabiliyorsun. Ve istediğin formata indirirken çeviriyor. Link veremiyorum ama sitede katılımsız rogramlar bölümünden sabit konudaki listeden bulabilirsin. kolay gelsin

peki ben bir kaç tane yöntem denedim ama hep bu site mahkeme kararı ile kapatılmıştır diyor şuan sanırım download yapamıyoruz .ve ya yaplıyorsa nasıl yapılıyor bir arkdaş bir site adresi vermiş ondan indirme yapılamıyor

youtube jacker die bir program var onu kur öle dene. forumda mevcut.

youtube jacker die bir program var onu kur öle dene. forumda mevcut.
http://www.tnctr.com/y[/CODE]

Youtubedeki videoları buradan indirebilirsin.Tek yapman gereken youtube Linkini yapıştırmak.Uzaklarda aramaya gerek yok TNCTR var :D

indirmiyor bu site mahkeme kararı ile kapatılmıştır yazısı çıkıyor

indirmiyor bu site mahkeme kararı ile kapatılmıştır yazısı çıkıyor

İlk olarak hosts dosyasını açalım. hosts dosyası farklı işletim sistemlerinde farklı yerlerde bulunuyor.

* Windows NT/2000/XP/2003/Vista: WINDOWS\system32\drivers\etc\ varsayılan konum durumunda. Eğer hosts dosyası burada değilse lu registry girdisinden nerede olduğunu öğrenebilirsiniz: \HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\DataBasePath.
* Windows 95/98/Me: WINDOWS\
* Linux: /etc
* Mac OS 9 ve daha öncesi: System Folder: Preferences
* Mac OS X(*): /private/etc

Örneğin bizim işletim sistemimize hosts dosyası C:\WINDOWS\system32\drivers\etc klasörü altında bulunuyordu.

hosts dosyasına Notepad ile açın ve dosyanın en sonuna şu satırı ekleyin:

208.117.236.69 youtube.com www.youtube.com

Dosyayı kaydedin ve kapatın.

İşlem tamam! Artık YouTube'a zahmetsizce favori web tarayıcınız ile girebilirsiniz.[/CODE]

Bu şekilde girebilirsiniz.

önce youtube jackeri ve download helperi kur firefoxa ardından aşagıdaki gibi indirebilirsin videoları.

ayrıca bir cok sitedeki videoları, fondan çalan mp3leri flvleri rahatlıka indirebilirsiniz.

adszgd5.jpg

teşekkür ederim dediğini yaptım kolaymış iyi oldu işime yaradı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...