Jump to content

Hard-diskimin Içini Göremiyorum

bonsai10

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar

Benim harici hard diskimin yarısının dolu olmasına rağmen içindeki resimlerimi göremiyorum.

Arşivim olan bu veriyi geri getiremiyorum.

Özellikler kısmına baktığımda %50 oranında doluluk var ama içinde sadece 2 tane excel ve world

dosyası gözüküyor.(100 GB Hard-disk kapasitesi)

Geri bildirimler için şimdiden teşekkürler....

2 tane dosya var demişsin o dosyaların oluştturulma tarihine bakar mısın? yeni bir dosya oluşturduktan sonra makinayı açıp kapayınca gözüküyr mu?

Tavsiyem sistem geri yüklemeyi dene.

HDD kablolarını çıkartıp tekrar oturt ( saçma gelebilir ama denemekten zarar çıkmaz)

hdd yi sistemden cıkart ve başka bir bilgisayara ikinci hdd olarak tak . sistem acılışnda part. larda bozukluk varsa otomatik olarak onaracaktır ve verilerine tekrar kavuşabileceksin . şayet onarım yapmıyorsa recovery programı ile işlem gercekleştir .

Dosyaları gizlilik özelliğini vermiş olabilirsiniz. Bu durumda araçlar/klasör seçenekleri/görünüm'ü aç. Gizli dosya ve klasörleri göster yapıp ( ayrıca korunan işletim sistemi dosyaları'nı da göster işaretle) tamam'a bas. Sonucu merak ediyorum...

Çok Teşekkür Ederim

bu bir tür virüs çeşidi benimde başıma gelmişti.

başka bir bilgisayarda dene bakalım denediğin bilgisayarın masağstü olusa daha iyi olur

ve güncel bir kaç tane virüs programıyla tarat işin hallelur sanırım..

resimlerin gizli durumda olabilir onun içn klasör seçeneklerinden - görünümü aç oradan gizli olan dosyaları gösterde birde öyle dene derim. yada hdd in veri kablosunu çıkartıp tekrar oturt ama hdd çalışmıyo olsa bilgisayar açılmaz zaten

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...