Jump to content

Mouse Üst Topu Sayfa Değiştiriyor.

alperica

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar Locitech M-BZ96C marka kablolu bir mouse aldım. Sorunum Mouse üst topuyla sayfanın aşağısına inmeye çalışırken sayfanın ileri geri olan yerine gidiyor. yani sonraki yada önceki sayfaya geçiyor. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

Mouse ile birlikte gelen bir program cdsi varsa kurmayı dene. Bende de var bir tane mouse programını kurup tuşlara işlev atamayınca senin dediğini yapıyor. Fakat programını kurup işlev atadığında durum düzeliyor...

Mouse ile birlikte gelen bir program cdsi varsa kurmayı dene. Bende de var bir tane mouse programını kurup tuşlara işlev atamayınca senin dediğini yapıyor. Fakat programını kurup işlev atadığında durum düzeliyor...

Tak Kullan olduğu için beraberinde cd veya sürücüsü yok sitesinden baktım fakat bununla ilgili driver yok diye ibare var tak kullan olduğu için. benim anlamadığım cd yüklü değilken yada program nasıl oluyorda görev atıyabiliyor. :S yinede yardımların için sağol başka tavsiyesi olan arkadaşlar var mı?

• 8 ay sonra...

Mause tekerleklerinin fonksiyon ayarları bozulmuş olabilir.Eğer cd si varsa bide cd sini kurup denermisin.

Başarının sırrı nedir?

Doğru Kararlar

-Doğru karar almanın yolu nedir?

Tecrübe

-Tecrübe kazanmanın yolu nedir?

Yanlış kararlar...

Güvenlik Paketi v1

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=107534[/CODE]

Mause tekerleklerinin fonksiyon ayarları bozulmuş olabilir.Eğer cd si varsa bide cd sini kurup denermisin.

[color=#0000FF]Başarının sırrı nedir?

Doğru Kararlar

-Doğru karar almanın yolu nedir?

Tecrübe

-Tecrübe kazanmanın yolu nedir?

Yanlış kararlar...

[/color]

Güvenlik Paketi v1

[CODE]http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=107534[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...