Jump to content

Tncxp Hazır Image

ALEXEDAT

Recommended Posts

ustalar beni bu format atma olayından kurtarı bi isteğim olacak sizden eğer yapabiliyosanız tncxpnin hazır imagesini cd den otomatik kurulum olacak şekilde yapabilirseniz çok işime yarayacak acronis ve norton g shot programlarında aldığım imageyi cdye yazdırıp bottan başlatamadığım için kullanamıyorum eğer hazır tncxp imagesi olursa çok işime yarar ama indirdiğim zaman cdye yazdırdığımda format atarkenki gibi yuklenmesi gerekiyo yazımda bi saçmalık varsa özür dilerim çünkü sizin kadar donanımlı değilim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Aslında forumda bununla ilgili bilgiler çok. Resimli anlatımlı bile mevcut. Ben bazı ip uçları vereceğim. Yani resimli detaylı anlatamam kusura kalmayınız. Şimdi Hiren 9.5'i indiriniz. Onu Ultraiso ile açıp,'Açılış İşlemlerinden' açılış dosyaları kaydet yapıyorsunuz. Bir isim veriyorsunuz. (Örneğin Hiren). Sonra tekrar Ultra iso ile bunu açıp yine 'Açılış İşlemlerinden' Write Disk İmage' diyorsunuz. Bir flash diske (yazma metodunda gözükecek flash diskiniz) yazdırıyorsunuz. Sonra yine Hiren 9.5 UltraIso ile açıp orada gördüklerinizin hepsini taşıma yöntemiyle flash diskinizin içine atıyorsunuz. Artık flash diskinizle bilgisayarınızı boot edebilirsiniz. Şimdi birazcık düşünmeniz yeterli. Yani flash diskinize hangi image'yi, dosyayı, klasörleri atarsanız atın onları Meşhur Hiren'in bütün programları altında ulaşıp işlem yapabiliyorsunuz. Yani şu anda sadace Flash diskinizi kullanarak kullanmakta olduğunuz sistem image'yi Ghost 11.01 ile alıp rahatlıkla 15 dakika içinde sisteminizi geri yükleyebilirsiniz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...