Jump to content

Dell Studio 1535 Xp Driver

wildly

Recommended Posts

Dell Studio 1535 seris bi laptopa xp kurdum sonrasında mic çok cızırtılı çalışıyordu farkılı driverlar denerken hiç çalışmaz oldu . şu anda yeniden xp kuruyorum. bu sorunu yaşayan vede çözmünü bilen varsa lütfen yazsın. teşekkürler

• 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
bende xp kuracağım driver lazım bulamadım?Link konusunda yardımcı olurmusunuz

Dell studio 1535 PP33L model Laptop var...

bilgisyarına ilkj once everest programını kurman gerek daha sonra o program vasıtasıyla bir sistem ozeti almalısın bu sistem özeti bilgisayarında hangi sürücülerin bulunduğunu gösterir

• 4 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...

ARKADAŞLAR DENEYEN VARMI ? ONA GÖRE HARAKET EDELİM. ÇÜNKÜ GERÇEKTEN ÇOK BÜYÜK BİR SIKINTI VAR MERETİN. HİÇ BİR YERDE ÇALIŞIR DURUMDA VE FAAL OLAN DRİVERLERİ YOK. DELL 1535 PP33L VAR BENDE DE ANCAK O LAPTOPUN DRİVERLERİNİ ARATTIRDIĞINIZ DA FARKLI 15 SERİSİNİN 1545 GİBİ SERİLERLE AYNI KEFEDE OLARAK VERİYORLAR ANCAK DEĞİL. WRİLESS BLUETOOTH VE SES OLARAK ÖZELLİKLE BÜYÜK BİR SIKINTI İÇERİSİNDE DELL İN BU SERİSİ XP OLARAK. NE YAPACAZ BİLMİYORUM. BENİM BİR FİKRİM YOK ANCAK FİKRİNİ PAYLAŞAN VE DESTEĞİ OLAN TÜM TNCTR CAMİASINA CANİ GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRŞERİMİ SUNUYORUM. ARKADAŞLAR SİZE ZAHMET KURAN VE ÇALIŞTIĞINDAN EMİN OLANLAR LÜTFEN YAZABİLİRMİ YADA BU KONU HAKKINDA SAĞLAM BİLGİYE SAHİP OLAN ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...