Jump to content

Tnctr Vaio Fan Club

Bilinchard

Recommended Posts

2a8rx95.jpg

Arkadaşlar Tnc Belediyesi olarak, Sony VAIO'su olanlar, sevenler ve tutkunları için; "Tnctr Vaio Fan Club" Kurmaya verdim. Club, direkt Sony VAIO Türkiye ile ilişkilidir. Zaman zaman etkinlikler düzenlenecektir. Burdan birbirimize destek olabiliriz. VAIO'su olan arkadaşlar varsa, bana ulaşıp içimizde fan club oluşturabiliriz.

Nedir bu proje?

Bu projemizde VAIO sahiplerini ve VAIO sevenlerini bir araya getirmek, sorunlarına çözüm bulmak ve aktvitelerden (buluşmalar) haberdar etmek. Ayrıca buluşmalarımıza VAIO Club'tan yetkili arkadaşlarımızı ve yeni çıkacak VAIO modellerinide getiriyoruz. Bu sayede inceleme fırsatınız oluyor.

Not: VAIO sahipleri ile birçok aktivitede bulunuyoruz ve bunların çoğunda SONY den destek alıyoruz. Ne kadar çok olursak bir o kadar SONY bize aktivitelerimiz için destek verecektir.

Mesela Geçen yaz Havuz partisi aktivitemizden bir kaç resmi aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

Resimleri Görmek İçin

http://club.vaio.sony.com.tr/clubvaio/tr/tr/forum/viewthread?thread=56366[/CODE]

[size=3]Peki bu nasıl olacak? diye sorduğunu duyar gibiyim :lol:

[b]Şimdi:[/b]

HEMEN [b][color=#ff0000][email protected][/color][/b] adresini MSN adresine ekle MSN üzerinden detaylı bilgi alabilirsin

Eğer MSN kullanmıyorum diyorsan, aynı adrese Adın Soyadın, Oturduğun Semt, Kullandığın VAIO Modelin, Sana aktivitelerden SMS yoluyla haberdar edebilmemiz için Cep numaran, ve son olarakta MAIL adresini yazıp bize göndermelisin. Bu bilgiler doğrultusunda seninle irtibata geçicez.

Aşağıdaki formun karşılıklarını doldurup [/size] [size=3][color=#ff0000][b][email protected][/b][/color][/size][size=3] adresine gönder.

[b][color=#000000]Adı Soyadı :

VAIO modeli : (varsa)

Semt :

Msn Mail :

Cep Tel. :[/color][/b]

Bu Konu hakkında Aklına takılan bir soru olursa;

Ercüment Büyükşener

Club VAIO Expert

Gsm : 0532 285 54 51

Sefa Şahin

Club VAIO Expert Asistans

Gsm: 0554 600 0 600

MSN: [email protected]

Telefonlarından daha geniş bilgi alabilirsin.

[b][color=#ff0000]

Daha ne Duruyorsun? Birlik olma zamanı!!! :lol: [/color][/b][/size]

[/size][/size][/size]

[/size]

Bende toshiba var olmaz mı :lol:

Şaka bir yana güzel bir uygulama ama fazla destek yok gibi.

Zamanla destek olacağına inanıyorum. VAIO'nun burdan bağlansıtı olduğu gibi, Mevlanâ ilede bağlantısı var; "Gel...Hangi laptop'n olursa olsun; yine gel..." :D Sadece VAIO tutkunu olman yeterli. Yılbaşına doğru istanbulda etkinlik olacak onun açıklamasını bugünlerde olacak...

Merhaba VAIO Tutkunu!!!

Beklenen gün geldi! 28 Aralık Pazar günü Starbucks Coffee? de kahvelerimizi yudumlarken hem sohbet edip tanışacağımız, hemde VAIO'nuzla ilgili tüm teknik soru ve sorunlarınızı dinleyeceğiz.

Ayrıca VAIO toplantımıza TT, FW, CS, SR ve Z serilerinin modellerini sizlerin incelemesi için getireceğiz. Bunun yanında kahvelerimizi yudumlarken bir yandan da hoş sohbet eşliğinde, VAIO uzmanı Ercüment Büyükşener sizlerin sorularını yanıtlayacak.

Bu güzel aktivite yeriniz ayrıldı bile. 28 Aralık 2008 Pazar günü Öğlen saat 12:00 de Levent'te ki Alış Veriş merkezinde Starbucks Coffee 'de diğer VAIO tutkunu arkadaşlarımızla birlikte sizi aramızda göreceğimizden eminiz. Umarım bu güzel günde bizi yalnız bırakmazsınız. Haydi VAIO sunu kapan geliyor!!!

Saygılarımla.

Ercüment Büyükşener

Club VAIO Expert

Gsm : 0532 285 54 51

MSN & Mail: [email protected]

Bende toshiba var olmaz mı :D

Şaka bir yana güzel bir uygulama ama fazla destek yok gibi.

Şuan buluşmaya 30 kişiden fazla geliyor. Ayrıca türkiyenin her yerinden eklemeler devam ediyor. Destek şuanlık sadece TNCTR de yok gibi. Ama diğer büyük forumlarda bu konuya çok destek var.

• 2 hafta sonra ...
üye oldum vaio fan club e (sony vaiom yoktu seri no istiyolardı biyerden buldum üye oldum ama sony vaiom yok :D ) fakat tnc grubunu bulamadım nasıl yapacaz

VAIO Forumda, gruplar yoktur. Bizim bağlantımız, VAIO Expert'larla. Akitiviteler olduğu zaman bu referansla gidebilirsiniz.

• 3 hafta sonra ...
bende toshiba tecra var onun yanında bir de dell xps var :warning: ama vaiom hiç olmadı :D

bu arada arena mı armada mı bilmiyorum birisi kampanya yapmış vaiolar için geçerli olarak

Benimde hiç Tecra ve Xps'm olmadı. Onlar reklam değil, duyuru.

Benimde hiç Tecra ve Xps'm olmadı. Onlar reklam değil, duyuru.

adamlar kampanya yapmış ama stokta ürün yok ki :warning: ben arenanın stoğunu falan görüyorum da :D ondan söyledim

bu arada sırf senin için bir vaio alıcam haberin olsun :D

• 3 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...