Jump to content

Virüs Sorunlarınız çözümü

esmer1881

Recommended Posts

Söylediklerimi tek tek yap. Başlat--çalıştır--Aç Kutusuna

REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v

DisableRegistryTools /t REG_DWORD /d 0 /f bu yaz. Regedit aktif etmek için kullanacaksın.

Görev Yöneticisini aktif etmek içinde bunu yapacaksın

Başlat--Çalıştır---Aç Kutusuna --regedit

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\system

anahtarını açıp disabletaskmgr degeri 0 sıfır olarak değiştir.

sonra sana bir araç vereceğim onu kullanılırsın.Bana mesaj atman yeterli

Bunun bir sırrı yok.Sadece yeni çıkan virüsleri tespit edilmesi zaman alıyor.Tüm antivirüs programları için geçerli

tmm arkadaşım yani demek istediğim şey bende virüs sorunu yasıyorum ve nod kasp. avast hiç birisi silemedi bu konuda yardım edebilirsin bilindik yöntemlerin dışında bişi varsa yardım edermisin bunu demek istiyorum yoksa gaibden ses gelipte sır olacak hali yok ya B) sadece yardım istiyorum mümkünse!!

"""bilgisayarimdaki virus "virüs.win32.alman.b" pc nin ocağına incir dikti cıkmıoda dışarrı""""

Selman arkadaşım o virüs gerçek adı gampas.Gördüğü gibi alman yapımı bir virüs.Daha önce bu virüs inernet bağlantısını yavaşlatıyordu.Şimdi etkisi ne oldugunu bilmiyorum ama verecegim araçları kullan.İşe yaramasa bana dönersin.

Please register to see this content.

Diğerler arkadaşlarda faydalanabilir

merhaba benim pc de win 32 pinit wirüs diye bir virüs çıkıyor nod 32 ile taratıyorum silmiyor sürekli çıkıp duruyor google da aradım bulamadım cevabını yardımcı olursanız sevinirim
Bilgisayarına virüs bulaşıpta ve antivirüs programı silemeyen arkadaşlar olursa bizzat yardım ederim.Benim baglantı arada bir gidip geliyor burada olmasam mesaj attın.Bu telekom .... cezasını versin.

win 32 pinit wirüs çözümü:Tam adı win32 pinfi Bilgisayarındaki virüs tarzı spyware

Çalıştır-- Regedit--HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer

gir ve oradaki virüslü dosyayı sil.

ve

Please register to see this content.

bu yamayı yükle

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...