Jump to content

Pc Yi Açamıyorum

By_Neo

Recommended Posts

Arkadaslar Bilgisayarı açamıyorum boot menüden önce siyah bir ekran çıkıyor ve <Windows root>/system32/hal.dll

windows aşagıdaki dosya eksik veya bozuk oldugu için baslatılamadı"

Diyor Xp home edition kurulu,CD war..Nasıl halledebilirim?

EDİT:Format atmadan yapmak istiyorum.Programlar war Pc de:S

Pc açılmıyorki yedekliyeyim.S Birde Onarmayı nasıl yapıcam cd yi takıp baslatıyorum pc yi onar için r ye basıyorum sonra c yi seçiyyorum şifre verin diyo şifre olmadığı için enter diyorum sonra kod girmemi bekliyor...

Pc açılmıyorki yedekliyeyim.S Birde Onarmayı nasıl yapıcam cd yi takıp baslatıyorum pc yi onar için r ye basıyorum sonra c yi seçiyyorum şifre verin diyo şifre olmadığı için enter diyorum sonra kod girmemi bekliyor...

sistemi onarmak için kurulum cdsini tak başlat enter devam f8 kabul tuşu kabul et daha sonra orda r=onar f3=çık esc= onarma diyodu sanırım burda r harfine bas onarsın sistemi...

Cd keyli Xp cdsini tak sonra boot et bekle sonra bi ekran çıkar kurtarma konsolunu kullanrak onarın yada entere basın windows yükleyin der sen entere bas bekle önceki windows sürümlerini araştırır sonra ki ekranda daha önce windows sürümü var der onu onarmak için R ye basın der yada esc ye basıp windows kurun der SEN R YE BAS sonra o normal Windows gibi yükler ama sadece onarır hiçbir Dosya silinmez sadece eksik dosyalrı giderir

dikkat et Cd, keyli olcak yani şifresiz Xp cdsi olmaycak eğer bu 2. ekranda R yok ise o Cd den olmaz 2. ekranda önceki windows sürümlerini arar. ben birkaç kere yaptım hiçbir programa bişey olmuyor driverler fln eskisi gibi kalıyor eğer güncellemeler varsa(Windows ) onlar gidebilir

Yaw işte R ye basıyorum sonra sürücü seçin diyor

onuda seçiyorum,admin şifresi istiyor şfrem olmadığı için es geçiyorum,sonra Öyle kalıyor,Diyoki komutları görmek için /help yazın...

kardeş sen ilk çıkan ekranda ki R ye basıyor olmayasın siyah dos ekranı geliyor benim dediğim ondan sonraki ekran o senin yaptığın kurtarma konsolu

Arkadaşım Tüm arkadaşların görüşüne saygılıyım ama nihayetinde mini xp vs gibi şeylerle bu hatadan kurtulamazsın kaçkez geldi benim başıma öncelikle sisteminde daha önceden hazırladığın bir sistem kurtarma diski varsa onunla dene yok olmadı formattan başka çaren yok neticede system dosyası silinmiş bu explorer.exe nin durdurulması gibi bişey hatta öyle derim sen format çek bilgilerin varsada başka bi arkadaşının bilgisayarına harddiskini bağla zaten o görür içinden al formattan sonra tekrar yükle hadi byyy

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...