Jump to content

Pc Reset Atıyor Kendılıgınden

carizma002

Recommended Posts

arkadslar yardımınıza acele ıhtıyacım var bılgısayar bırsey ındırırken rapıd veya baska bı lınkten kendılıgınden reset atıyor acaba dedım explorer dan mı fırefox dada ayınısını yapıyor acaba neden kaynaklanıyor bı yardım edebılırmısınız sımdıden cok tsk edıyorum allaha razı olsun yardımlarınız ıcın

sadece dosya indirirken reset atıyosa ram yada işlemci ısısı demek yalnış olabilir ayrıntılı bi şekilde yazarsan sorununu birçok arkadaşımız yardımcı olabilir

benim tavsiyem ethernet kartın o/b ise bios tan disable yap ve bulabilirsen birkaç ytl lik bi ethernet kartıyl tekrar dene sorunun muhtemelen çözülecektir...

saygılar...

bendede olmuştu masaüstüne geldiginde tekrar başa dönüyordu her seferinde güvenli modla açtım ilk önce pc yi virüs taraması yaptım temizledim sonra bios ayarlarını yaptım sorun halloldu zararlı şeyler şu solucanlar

arkadslar olan tam olarak su pc ye yenı format attırdım ve pc acılıyor normal ama bırsey ındırırken kendılıgınden reset atıyor su arada durduk yerede atar oldu ve pc de fazla bırsey yapamıyorum msn de konusma fırsatımız var mıa caba

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...