Jump to content

250 Gb Taşına Bilir Hdd Yi Tekparça Ntfs Yapma

fukuku111

Recommended Posts

WESTERN DIGITAL PASSPORT ESSENTIAL 250GB 2.5" 5400RPM USB TAŞINABİLİR DİSK malesef ne sebep dendir ki ürün ne darbe aldı nede düştü masa üstü pc den aldığım 3 gb lik dosyayı lebtop uma aktarırken aktarım yarıda kaldı ve ve pc de donma yaşandı yeniden başlattım bu kez WESTERN DIGITAL yavaşladı ve çok geç gelmeye başladı aygıta çift tıkladığım zaman g:\erişilmez bir g/ç aygıt hatası nedeniyle istek yürütülemedi diyor daha sonra format lamaya çalıştım olmadı sorum şu PartitionMagic ile fat32 iki ayrı bölüm halinde oluyor ama ntfs tek olmuyor bunu yapa bileceğim bir program var mı

xp cd sini takıp boot ettiğinde harddiski görebilirsen xp cd si ile formatlayabilirsin yok olmaz dersen acronis disk director ile dene olması lazım .......

acronis disk director bir denemediğim bu kaldı galiba inşallah olur yoksa garantiye göndereceğim

arkadaşlar benim bir sorum olacak. fazla kirlilik yapmaması için yeni konu açmadım. yeni bir WESTERN DIGITAL MY BOOK2 ESSENTIAL USB2.0 640GB 3.5" TAŞINABİLİR DİSK WDH1U6400E aldım ve bunu NTFS olarak formatlasam kısa vadede ve uzun vadede herhangibir sorun çıkarırmı bana

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...