Jump to content

Nvidia Club 3d 9800gt Mı? Ati Hd 4850 Mi?

alperica

Recommended Posts

testleri falan bilmemde KintaRo'ya katılıyorum,ilk ekran kartım gigabyte 9800gt 1 mb'tı,pes 2009'da hz problemi yaşadıktan sonra vegas'ta full ayarlarda ekran kartımda problem olduğunu hissettim,ekran kartımı geri ******ürdüm birebire değişim yaptılar ve taktığımda yine aynı sorunla karşılaştım ve bozuk değil yetersiz kaldığını farkettim,şimdi hd 4850'le mutluyum şunu söyleyebilirim aradaki fark gerçekten hissedilebilir.

testleri falan bilmemde KintaRo'ya katılıyorum,ilk ekran kartım gigabyte 9800gt 1 mb'tı,pes 2009'da hz problemi yaşadıktan sonra vegas'ta full ayarlarda ekran kartımda problem olduğunu hissettim,ekran kartımı geri ******ürdüm birebire değişim yaptılar ve taktığımda yine aynı sorunla karşılaştım ve bozuk değil yetersiz kaldığını farkettim,şimdi hd 4850'le mutluyum şunu söyleyebilirim aradaki fark gerçekten hissedilebilir.

Kullanıcıya göre değişim sağlar.

Alıcan Zotac GeForce 9800 GTX bakıcan keyfine ben kullanıyorum piyasada olan bütün oyunları gta4 Crysis 2 Gears of war vs vs bu oyunları High detail yüksek çözünürlükte rahat rahat kasmadan oynarsın tabi işlemcinde çok önemli bu arada artık oyunlar işlemciyede fazlasıyla yük veriyor tavsiyem ( 9800 gtx )

Dostum Atiden şaşma derim . Donanım sitelerinde karşılaştırmalarada bakabilirsin her zaman ati önde gider tabiki zevk ve para senin iyi arastırmanı öneririm ekran kartı alırken ..

Dostum Atiden şaşma derim . Donanım sitelerinde karşılaştırmalarada bakabilirsin her zaman ati önde gider tabiki zevk ve para senin iyi arastırmanı öneririm ekran kartı alırken ..

Ati İyi Nvidia İyi Değilmi ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...