Jump to content

Katılımsız Yapınca Boyutu Yükseldi Neden?

Recommended Posts

Arkadaşlae ben Virtualcd9 programını katılımsız yapmak istedim programda crack yok key var. Bende repacker programı ile önce msi yapıp sonra sfx yapmayı düşündüm. Fakat normalde programın kuru 51 Mb ben bunu repacker ile msi yaptım fakat msi boyutu 100 mb olmuş bunun sebebi ne olabilir? yada hatalı bir işlemmi yaptım yardımcı olabilirmisiniz?

Not: msi yapınca sadece msi olan exe 100 mb yani klasör boyutu değil.

Eğer illede Repackager ile kurulum yapacam diyorsan setup unu düzenlerken gereksiz dosyaları tamamen silmen gerekiyor artı bu işlemleri yaparken ek olarak hiçir programı çalıştırmama lazım sen bu ikisinden birisini ihmal ettiğinden dolayı boyutu artmıştır...

Arkadaşlar ikinizin dediğiyle de alakası yok durumun durum biraz extreme bir durum :) ekselans0042, arkadaşım repacker olarak sim kullanıyorsun, ve dosyalarını falan filan ekliyorsun daha sonra da commands bölümünden katılımsız exeni seçiyorsun anladığım kadarıyla.Maalesef bu şekilde olmaz çünkü aynı dosyalar 2 kere ekleniyor dosya boyutuda haliyle 50*2 oluyor.Repack yapım videosunu lütfen daha dikkatli izle...

tamam blackman12 kardeş videoyu bir daha izliyeyim inşallah dediğin gibidir.

Ya aslında size bu tür sorular tuhaf gelebilir ama bu işe o kadar hevesliyim ki yemin ederim bu gün Erzuruma havuç yüklüyecektim araba arzalı dedim gitmedim :)

hoş görün biraz bilgisizim inşallah yola gitmeden bu işide çözerim.. Sizin için absit bir olay için sabahlara kadar uğraşıyorum ama zevk alıyorum :) ah birde böle çıkmazlara girmesem

Birde sizce bu tür katılımsızlar için amatörler için hangi programı önerirsiniz? Ben repackerle uğraşıyom hep bilmem benim kolayıma geldiği için

Repackager programının kullanımı için 3 adet video izledim aynen uyguluyorum 75 mb oluyor normale 51 mb acaba neden böyle bir durum oluşuyor?

birde blackman12 kardeş burda ne demek istedin anlıyamadım.

ekselans0042, arkadaşım repacker olarak sim kullanıyorsun, ve dosyalarını falan filan ekliyorsun daha sonra da commands bölümünden katılımsız exeni seçiyorsun anladığım kadarıyla

Oluşan msi dosyasını o şekilde kullanırsan boyutu büyük olur. Eğer .msi dosyasını /a parametresiyle çıkarırsan.(Ör.: setup.msi /a) İçeriğindeki dosyaları da görmüş olursun. Sen bunu 7zip veya Winrar ile sıkıştırısan daha fazla yer kazanırsın. Çünki bu şekilde tek .msi dosyasına değilde içeriğindeki tüm dosyalara sıkıştırma uygulamış olacaksın.

Ardaşlar ne kadar uğraştımsa bir türlü boyutunu ayarlıyamadım.

Bende yaptığım şekili videolu anlatım yaptım. Ne olur biriniz videoyu inceleyip nerde hata yaptığımı söyliyebilirmi?

3 MB. lık svf halinde

http://rapidshare.com/files/174190098/Untitled.rar.html[/CODE]

Arkadaşlar kusura bakmayın konu aşağılara gittiği içi ve görmeyen arkadaşlar olabilir düşüncesiyle tekrar yazmak ihtiyacı duydum.

Bir haftadır uğraşıyorum bir türlü boyutunu ayarlıyamadım aynı işlemi yapıyorum boyut bi oluyor 98 mb bi oluyor 75 mb asıl katılımsız exe ise 51 mb videoyada çektim. Sebep ne olabilir yada repacker haricinde hangi programla yapsam daha iyi sonuç alabilirim.

Kolay gelsin..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...