Jump to content

Rapid Ile Ilgili

veysi014

Recommended Posts

arkadaşlar öncelikle kusura bakmayın konuyu nereye açacağımı bilmiyorum ben de uygun yerin burası olabileceğini düşündüm...bir kusur varsa özür...

ben İnternet download manager 5.14 build programını kullanıyorum rapidden sürekli dosya indiriyorum biliyorsunuz ki tekrar tekrar indirmek için modeme reset çekmek lazım ama bu sırada rapidden dosya indirdiğim için indirme duruyor ve devam etmiyor artık bunu devam ettirebilir miyim yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum...lütfen bir cevap bekliyorum...şimdiden teşekkürler...kolay gelsin diyorum...

:lol: galiba yanlış yere açtım...konuyu uygun yere taşırsınız umarım...özür......

BLACKFAN arkadasımızında dedıgı gıbı rapıd(sırf para kazanmak ıcın)free kullanıcılarına yarıda kalan ındırmeyı devam ettırmez ama pre lerde kaldıgı yerden aynen devam edıyo senın ıstedıgın cozum yok anlayacagın..

Ne yapalım :blush::jump: Arkadaşlar bilgi paylaşımınız için teşekkürler...

arkadaşlar peki sizlerden birinde İnternet download manager 5.14 build programının en ideal ayarları var mı acaba yani istediğim dosyayı en hızlı şekilde nasıl indiririm...özel ayar falan varsa rica edebilir miyim???birkaç makine kullanıyor interneti bunu da söylemekte fayda var...

Bilinchard : icon13.gifDİKKAT: Teşekkür Etmek İstiyorsanız t_thanks.gif Butonunu Kullanmanız Gerekmektedir.

icon13.gifDİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine p_edit.gif Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Edit'leyiniz. İletileriniz birleştirilmiştir. Aynı şekilde 3 gün ileti göndermeniz engellenmiştir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...