Jump to content

Adıyamanspor'a Transfer Oluyorum :)

teaslee

Recommended Posts

Daha önceden de Adıyaman'ın Paf takımında oynuyordum. Beni beğendiler ve Ocakta lisansım çıkacak antrenmanlara yarın başlıyorum bunu sizlerle kutlamak istedim ;) Bundan sonra aranızda pek bulunamayacağım :lol: Sk8er_Boi olduğum sürece hep kafanı şişirdim özür dilerim tekrardan :o

En kısa zamanda siteye büyük bir bağış yapmayı düşünüyorum.

adım mustafa güngör

yaşım 16

mevkim forvet

belki bizene kardeşim diyenler olur sizinde canınız sağolsun.

herkese iyi geceler allaha emanet olun.

Dualarınızı bekliyorum.

Hayırlı olsun.

Senden birkaç isteğim olacak, öncelikle Malatya Belediyespor'a gol atma :lol:. Diğer isteğim ise, formanın altına TnCTR.com yazan bir forma giyip gol attıktan sonra formayı kaldırıp forumun reklamını yapman. :o

doruk arkadaşımızın dediği gibi

formanın altına tnctr nin logosunu bastır gol atınca çıkar o logoyu reklamımızı yaparsın hemde tanırız seni :(

mersin ve tarsus idman yurdu na gol atayım deme sakınn :) :)

Mersin ve Tarsus İdmanyurduna istese de gol atamaz. Adıyamansporla aynı grupta değil çünkü. Ben grubu bildiğim için Malatya Belediyespor a gol atma demiştim.

Bir adıyamanlı olarak; çok büyük bir takıma transfer olduğunu ve bunun için tebrik ettiğimi söylemek isterim.. Ben yaşça senden çok çok büyüğüm. Bizim takıma tutku içinde bağlı olduğumuz yıllarda (90 lı yılların başı) efsane kaptan Büyük Mesut vardı.. Gol atınca sevincini tribünle bütünleşerek kutllardı.. Ailesi ve arkadaşları ordaydılar.. senin de Mesut abi gibi bir efsane olmak gibi bir amacın varsa, adıyamanlıların gönlünü feth ertmelisin. Adıyamanlı sporsever çılgın, yırtıcı oynuyanı sever. Misafirine son derece iyi davranır, sahiplenir. Off off nerden hatırladım Mesut abileri, Serkan abileri..

Adıyamanspor büyük dedim.. Söz konusu büyüklükden kastım elbetteki camia olarak büyüklüktür;) Başkanımız Sayın Bozdoğan senin gibi gençeleri seven ve hep sahip çıkan bir başkandır.:(

Sen belki adıyamanlı değilsin ama şunu diyeyim: adıyamanlı seni severse, çok sever :)

ben işim gereği istanbulda yaşıyorum. Adıyamanda olsaydım, senni için karşılama tertip ederdik. Ama meraklanma lokaldeki gençler bunu layıkıyla yaparlar :)

Başarılarının devamını dilerim kardeş..

kardeşim ne mutlu sana. hayırlı olsun inşallah daha iyi takımlar senin için yarışır. ama sende kendini dahada geliştirmeye bak ve sakın ola rehavete kapılma parayı görünce şaşıranlardan olma. sakın ola değiştirme kişiliğini...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...