Jump to content

Bilgisayarım Hard Diskimi Görmez Oldu

mikbal

Recommended Posts

bılgısayarıma saga tıkla yonet de (veya denetım masasından yonetımsel araclara gır) sol taraftakı lıstenın en altında dısk yonetımı var bak bakalım orada goruyomu goruyosa ne olarak goruyo turu dınamıkse onu temel cevırmen gerekıyo...

bılgısayarıma saga tıkla yonet de (veya denetım masasından yonetımsel araclara gır) sol taraftakı lıstenın en altında dısk yonetımı var bak bakalım orada goruyomu goruyosa ne olarak goruyo turu dınamıkse onu temel cevırmen gerekıyo...

Maalesef orada da görünmüyor.

arkadaşım pc darddiski görmüyor diyorsun ama pc yi açıp kullanıyorsun bu ne yaman bir çelişkidir... pc eğer harddiski görmese boot ekranı önüne gelmez ondan dolayıdır ki pc açılmaz ama sen kullanıyorsun...

Hard disk arıza verince bilgisayarı başka hard diskle açtım.

Onu da ikinci olarak bağladım. Bundaki çelişki ne olaki...

Bilgisayarına başka bir hdd tak ve senin acılmayan hdd tak ilk taktığın hdd sistem yüklü olsun bilgisayar acılışında biosa gir (acılışta delete tuşuna bas) acılan ekranda Maın de senin arızalı hdd görüyormu ona bir bak yoksa gitmiş eğer varsa boot menüsüne girip oarada aktiv et ve acılış ta karşılama için birinci sıralamaya getir F10 yap Yes de bilgisayarın acılmasını bekle umarım faydalı olur.

50 ytl ye yapacak arkadaş sitemiz müşteri toplama yerimi.bilgi paylaşım yerimi.ne demek ben yaparım sana 50 ytl ye patlar.bana ters geldi.

Bilgisayarımı Sağ Tıkla Yönet" Gir

Ordan Disk Yönetimine Gel Sanırsam Fat Olmuş. Biçimlendir. Ordan Görünür. Sonra zaten bilgisayarıma simgesi gelir wink.gif

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...