Jump to content

Meb Internet

mesev

Recommended Posts

yok paşam proxy.org gir buradan bir proxy al ve internet tarayacısından araçlar-seçenekler-bağlantılar-yerel ağ ayarları ve burada proxy sunucu yazan yere yaz ve tamam de şimdi girersin hadi kal sağlıcakla proxy güncel olursa daha iyi olur tabi

arkadasım okulda ortak bir havuz aga baglı meb engelli sitelere giremezsin dns degistirirsen neti kesio proxyide her siteye girmio engel basıo bazı sitelere girio oda gec ve yavas devamlı yasaklı siteleri güncellio meb okul internetinde arkadasların yapmıs olduuu yasaklı sitelere girici yazılım programlar var onu kur pc ye ole dene birde eğer yanlıs bilmiyorsam sistem bole hatam varsa kusurabakmayınn :)

yok paşam proxy.org gir buradan bir proxy al ve internet tarayacısından araçlar-seçenekler-bağlantılar-yerel ağ ayarları ve burada proxy sunucu yazan yere yaz ve tamam de şimdi girersin hadi kal sağlıcakla proxy güncel olursa daha iyi olur tabi

Meb de proxy sitelerine girişte yasak. Denediniz mi bu siteyi?

http://anonymouse.org/anonwww.html

Bak arkadaşım bu siteye gir inşallah diğer sitelerede bu site üzerinden girersin yardımcı olabildiysem ne ala.

arkadaşım (ultrasurf )programı indir çalıştır heryerden bulabilirsin istediğin yere gir explore ile girersen çıkış dedikten sonra soldaki seçeneği işaretle çık direk çıkarsan senden sonra gelen internete giremeye bilir ben bu cevabı engelli işyernden yazıyorum ama engeller kalkmış durumda

arkadaşım (ultrasurf )programı indir çalıştır heryerden bulabilirsin istediğin yere gir explore ile girersen çıkış dedikten sonra soldaki seçeneği işaretle çık direk çıkarsan senden sonra gelen internete giremeye bilir ben bu cevabı engelli işyernden yazıyorum ama engeller kalkmış durumda kusura bakma cevabı başkasına yazmışım

sevgili arkadaşım yasaklı sitelere meb bağlantısı ile girmeek için freegate ya da ultrasorf programlarını kullanabilirsin. ama o programları çalıştırınca da rapişdden dosya indiremezsin :D valla benn okuldaki meb bağlanntısının sabahınn erken saatlerinde rapidshareden dosya indiriyodum ama saat 9:00 gibi artık dosya inndirmiyodu. acaba sabah bi sistem mi çalıştırılıyo bloklamak için onnu bilmiyoruum ama öle olduğunnu düşünüyorum. kısacası linklerinni aşağıda verdiğim programlarla bütün sitelere girebilkirsin ama download yapamazsın vesselam.....

FREEGATE------------->BEN BUNU KULLANIYORUM YENİ SÜRÜMÜ İNDİREEYİM Mİ DİYE SORARSA İNDİR :D

ULTRASURF

Please register to see this content.

kardeş sağdaki seçenek yeni sürümde sağda firefoxla girmek istersen araçlar-seçenekler-gelişmiş-ağ-ayarlar-vekil sunucu ayarları işretle 127.0.0.1 port 9666 işaretle istediğin yere gir çıkarken aynı ayarları vekil sunucu yok olarak değiştir bu bütün yasaklı işyerlerinde okullarda geçerlidir kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...