Jump to content

Keylogger?

serdar_01

Recommended Posts

Arkadaşlar ben keylogger yükledim bildiğiniz gibi keylogger da şifre çalıyor ben bir yerden duyduğuma göre keylogger yüklü olan bilgisayarında klavyesini takip edip başka bir yerlere gönderiyormuş bunun için keyyloger ı kaldırdım acaba;

1)Keylogger gerçekten kurulu olduğu bilgisayarın klavyesini takip edip başka biryerlere ulaştırıyormu?

2)keylogger ı kaldırdım acaba benim bilgisayarımın klavyesini takip ediyor mudur?

Not:Keylogger ı sildikten sonra CCleaner la PC deki gereksiz şeyleri sildim ve Kaspersky Anti-Virüs 2009 a tarrattım hala klavyem takip ediliyor mudur?

İlginiz İçin Teşekkürler...

Keşke hiç yüklemeseydin :D

hayır merak etme :D bozkurtun dediği gibi senin yönlendirmen gerekiyo maile yani keylogger kendi pcni sadece kuruluyken takip eder ama bir trojan hazırlayıp keyloggerla başka pcye exe yada başka formatta yutturursan onun bilgileri sana gelir tabi vercen mail adresine yalnız virüs programları kolay kolay göz açtırmaz buna zor çünki çok bilindik ve basit bi yöntem

Ne işe yarıyorki ilk defa duydum. Hem elalemin şifresini neden çalıyorsunuz yazık değilmi :D

biz bu yolları çoktan geçtik bu konuda ii sayılırım anlatayım özetle =)

bak keylogger kullanmak diyosun bu kullandığın programa göre değişir...

diğer sorun pcnde keylogger varmıdır onu sen esas o programı yapana sorman lazımki bence vardır...

3 kral anti virüs programı kullansan dahi bazı keyloggerları bulamaz ve trojenleri

örneğin ben hiç 007 keylogger bulan bir anti göremedim ve turkojan premium la yapılmış bir antivirüs prog. hiç görmedim.

dikkat et ava giderken avlanma.

yakında pc güvnliği ile ilgili bir konu açıcamda az dha bkle =)

takip edeceğin pc ye tükleyip belli bir e-posta adresine yönlendirmek gerkiyor diye biliyorum kendi pc ne yükleyip başka bir e-postaya yönlendirmedin herhalde

Arkadaşım sen "kendi pc ne yükleyip başka bir e-postaya yönlendirmedin herhalde" demişsin bende hayır dedim eğer yanlış anlamışsam kusura bakma...

Arkadaşım sen "kendi pc ne yükleyip başka bir e-postaya yönlendirmedin herhalde" demişsin bende hayır dedim eğer yanlış anlamışsam kusura bakma...

kusura bakma o zaman serdar_01 ben keylogger tabirime yanlış dediğin için bu cevabı verdim biraz sert çıktım sende sadece hayır yazınca öyle sandım öp elimi barışalım :D

kurduğun keylogger a bağlı birşey bu

eğer adam arka plan kurulum hazırladıysa

yani 2. bir mail adresi entegre olarak kurulum oluyorsa bilgilerin yollanabilir

hatta şöyle bile oluyor

senin azdığın mail adresine şifreler gitmez,sadece arkaplan mail adresine gider şifreler

ama hata etmişsin,hiç kişisel bilgisayara keylogger kurulur mu ya:S

ben 1 defa yanlışlıkla çalıştırmıştım kurulumu

tabi yanına win dosyalarının %80 ini falan silecek kodları kendim entegre etmiştim

o kodlarla uğraşırken çalıştırmıştım yanlışlıkla :)

1-2 dk sürmüştü pc nin ömrü

sana tavsiyem,için de rahat etsin yani,format çek git :)

hele ki online bankacılık,paypal gibi hizmetler kullanıyorsan :rolleyes:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...