Jump to content

Xp Ultimate 2009 Plus

oguzkaan_27

Recommended Posts

ben ultimate plus 2009 kurdum her şşey güzel hoş

ama veri yürütme engellemi hatası veririyor

ornek d:/ program bu dosyayaı açtıgım zaman sayfayı aşağıdaki resimdeki gibi kapatıyor

ne yapabilirm bunun yüzünden format attım

ama düzelmedi

Merhabalar iyi geceler sanıyorum daha önceden d diskinize bulaşmış bir virüsten kaynaklanan bir durum

bu bölümü biçimlendirme yapmamışsanız eğer ,"d " bölümündeki verilerinizi yedekleyip bu bölümüde

biçimlendirmenizi öneririm yoksa virüs tekrar atak yapar işlemlerinizde hatalar çıkar saygılarımla ..

hocam indirdim yükledim ellerine sağlık yanlız bir sounum var sistemle ilgili. Normalde modemem usb kablosuyla baglanıyordum ama sistemi yükledikten sonra modeme udb kablosundan baglanamıyorum.Denemedigim yöntem kalmadı sanırım. modem öodelinin bütün sürücülerini indirip yüklemeye çalıştım çıkan bir uyarı (bu ınf dosyasda bir hizmet bölümü geçersiz) almaktayım. acaba sizin bu kurulumu ayarlarken çıkarılan dosyalardan kaynaklı bir sorun olabilirmi beni bilgilendirirseniz sevinirim...kolay gelsin iyi günler..

hocam indirdim yükledim ellerine sağlık yanlız bir sounum var sistemle ilgili. Normalde modemem usb kablosuyla baglanıyordum ama sistemi yükledikten sonra modeme udb kablosundan baglanamıyorum.Denemedigim yöntem kalmadı sanırım. modem öodelinin bütün sürücülerini indirip yüklemeye çalıştım çıkan bir uyarı (bu ınf dosyasda bir hizmet bölümü geçersiz) almaktayım. acaba sizin bu kurulumu ayarlarken çıkarılan dosyalardan kaynaklı bir sorun olabilirmi beni bilgilendirirseniz sevinirim...kolay gelsin iyi günler..

Bir dahaki sorularınızı

Please register to see this content.
yazmalısınız.

USB modem ile ilgili bir bileşen çıkartılmamıştır. XP'nin orijinal tüm sürücüleri XP Ultimate 2009 içerisinde mevcuttur.

Daha fazla destek için forumda uygun bir yerde yardım isteyebilirsiniz.

• 2 hafta sonra ...

teşekkürler güzel bir proğram ellerinize sağlık ancak sorularım olacak şimdiden teşekkürler

1:c sürücüsü aşağıdaki resimler de görüldüğü gibi oldu ultimate 2009 kurduktan sonra

2:bu proğramı sorunsuz olarak ne zaman kadar kullanabiliriz

3:ekrankoruyucu devreye girdiğinde neden kilitleniyor bilgisayar fareyi oynattığımda bizaman beklemem gerekiyor kranın açılması için

4:ultimateyi iso değilde normal dosya olarak alamıyoruz (belki ben görmedim)iso olarak koyduğunuzdan 4 gün uğraştım

şimdilik bu kadar teşekkürler

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...