Jump to content

Mavi Ekran

izmzafer

Recommended Posts

formatımı güzellece attım sonra 2 inci cd istedi taktım ve 2 cd kabul etmedi ama ben bişekilde açtım sonra istediklerimi yüklemedi sadece neroyu yükledi neyse bunada şükür dedim

:D sonra anakartı tanıttım eterneti falan sonra güncellemeleri yaptım sorun yoktu vürüs programıda koydum not32 onu güncelledim sonra kapattım pc yarım saat sonra işim vardı pc açtım ve mavi bi ekranbazı dosyalar çakışıyor diyo yeniden yüklensinmi diyo bende yükle dedim ama olmadı ne yapmam gerek ilginize şimdiden teşekürler

internette mavi ekran hatalarından bakabilirsin

Format için kullandığın xp cd sinde driver entegre ise ekran kartı yada diğer donanımların driverleri hazırda xp cd si ile gelmiş sende üzerine kendi driverlerini kurmuşsun ve çakışma yapmış .. Çözüm yolu basit.. Ya temiz driversiz bi xp ile yeniden format atacan yada bu sistemi düzeltecen bunun içinde ana kartının ve ekran kartının tüm son sürücülerini çek bi dosyaya kaydet.. Sonra pc yi güvenli kipte açıp ekran kartı ,, ses kartı ve chipset driverlerini kaldır ve pc yi açıp bu indirdiğin kendi driverlerini kur sorun kalmaz...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...