Jump to content

Propsys.dll Dosyası

kadayif96

Recommended Posts

arkadaşlar vista ultimate servis pac 1 kullanıyorum ve propsys.dll dosyam bozuk diye oyunlarda bu hatayı alıyoruym

http://img407.imageshack.us/my.php?image=hatabc8.jpg

propsys.dll bu dosyayının çalışan ve oyunlarda hata vermicek olanının nerden bulabilirim ve bulduktan sonra propsys.dll bu dosyayı hangi dosyanın içine atcam cvp larınızı beklıyoru şimdiden teşekürler arkadaşlarr

C diskinin açın ve aramayı aktif hale getirip arama kutucuğuna propsys.dll yazın ve aramada gizli dosya ve klasörler açık olsun.Bulunduğu yere bakın.Baktım xp de böyle bir dosya yok.Genelde isimleri tutar.Bulunduğu yeri unutma.

Google ye propsys.dll yazıp arama yap.Vistanın sistem dosyasıymış.Az önce arama yaptım.İndirip doğru konumuna kopyalarsınız.

Eğer dosya vista açıkken kullanıyorsa sisteminizi cd den çalışan bir xp ile açıp propsys.dll dosyasını doğru konumuna kopyalayıp dosya değişimini onaylayınız.Saygılarımla

C diskinin açın ve aramayı aktif hale getirip arama kutucuğuna propsys.dll yazın ve aramada gizli dosya ve klasörler açık olsun.Bulunduğu yere bakın.Baktım xp de böyle bir dosya yok.Genelde isimleri tutar.Bulunduğu yeri unutma.

Google ye propsys.dll yazıp arama yap.Vistanın sistem dosyasıymış.Az önce arama yaptım.İndirip doğru konumuna kopyalarsınız.

Eğer dosya vista açıkken kullanıyorsa sisteminizi cd den çalışan bir xp ile açıp propsys.dll dosyasını doğru konumuna kopyalayıp dosya değişimini onaylayınız.Saygılarımla

aramayı nasıl aktif hale getircemm pekii c dosyasını açtımmm :friends:

kadayıf96 arkadaşım vistada xp deki gibi üst kısımlarda ara butonu yok mu?Eğer yoksa başlat menüsüne bak ve o ismi yazıp arat.

Tüm sistemi arayacak ama fazla sürmez.Saygılarımla

NOT:Bu dosya system32 klasörü içindedir.Ve vista açıkken kullanılıyor.O nedenle dosya değişimi yapabilmek için sisteminizi cd den açılan bir xp veya vista ile açın ve bu dosyayı system32 klasörü içine kopyalayın.Saygılaımla

kadayıf96 arkadaşım vistada xp deki gibi üst kısımlarda ara butonu yok mu?Eğer yoksa başlat menüsüne bak ve o ismi yazıp arat.

Tüm sistemi arayacak ama fazla sürmez.Saygılarımla

NOT:Bu dosya system32 klasörü içindedir.Ve vista açıkken kullanılıyor.O nedenle dosya değişimi yapabilmek için sisteminizi cd den açılan bir xp veya vista ile açın ve bu dosyayı system32 klasörü içine kopyalayın.Saygılaımla

gogleden indirdim bir tane ama propsys.dll bu dosyalar aynı deme hepsi uyumu indirdim ama ben sizden güzel bi propsys.dll çalışan dosya önermenizi isstemiştimmm benim propsys.dll hatalı diye yorum yazmış arkadaşlar indirdim eger onu deneyin diyosunanızz gogleden indirdigimle deşimmm

İşini sağlama almak istiyorsan şunu yap.vista kurulum cd ni tak.ve ekran gelince kapat.dvd/cd sürücüne sağ tıklaıp aç de.

Sonra propsys diye arama yap.Karşına büyük bir ihtimalle propsys.dl_ diye bir dosya çıkacak.bunu kopyalayıp D diskinin içine at. ve 7zip programı ile klasöre çıkart.Ardından propsys.dll dosyasını belirtiğim yöntemle system32 klasörüne kopyala.Bu dosyanın iyisi kötüsü,güzeli çirkini olmaz.Olsa olsa güncellisi olur.sistem dosyasıdır(indirdiğin ile orjinalinin üzerine mousla gel dosya sürüm numaraları tutuyor mu.).Önce orjinalini kullan.Olmazsa google den indirdiğini kullan.Saygılarımla

gogleden indirdim bir tane ama propsys.dll bu dosyalar aynı deme hepsi uyumu indirdim ama ben sizden güzel bi propsys.dll çalışan dosya önermenizi isstemiştimmm benim propsys.dll hatalı diye yorum yazmış arkadaşlar indirdim eger onu deneyin diyosunanızz gogleden indirdigimle deşimmm

Selam kadayif96,

Sana düzgün bir propsys.dll adresi yazıyorum. Bu düzgün çalışan bir dosya. İnşallah sorunun bununla çözülür. Gerçi ben daha önce de sana söylediğim gibi probleminin bundan kaynaklandığını düşünmüyorum. Fakat sen yine de bir dene.

Please register to see this content.

İşini sağlama almak istiyorsan şunu yap.vista kurulum cd ni tak.ve ekran gelince kapat.dvd/cd sürücüne sağ tıklaıp aç de.

Sonra propsys diye arama yap.Karşına büyük bir ihtimalle propsys.dl_ diye bir dosya çıkacak.bunu kopyalayıp D diskinin içine at. ve 7zip programı ile klasöre çıkart.Ardından propsys.dll dosyasını belirtiğim yöntemle system32 klasörüne kopyala.Bu dosyanın iyisi kötüsü,güzeli çirkini olmaz.Olsa olsa güncellisi olur.sistem dosyasıdır(indirdiğin ile orjinalinin üzerine mousla gel dosya sürüm numaraları tutuyor mu.).Önce orjinalini kullan.Olmazsa google den indirdiğini kullan.Saygılarımla

hemen deniyorum teşekürler yardımların içinn inş bi sonuca varabiliriz peki ben direk indirgimi kopyalayım yapıştırsamm bi sorunla karşılaşırıyımmm

Selam kadayif96,

Sana düzgün bir propsys.dll adresi yazıyorum. Bu düzgün çalışan bir dosya. İnşallah sorunun bununla çözülür. Gerçi ben daha önce de sana söylediğim gibi probleminin bundan kaynaklandığını düşünmüyorum. Fakat sen yine de bir dene.

Please register to see this content.

teşekürler macintosh

Arkadaşım niye mesajımı okumadın ki?Üstelik alıntı da yapmışsınız.Açıkladım sana.Bu vista açıkken kullanılan bir dosya istesen de değiştiremezsiniz.CD den çalışan xp ile açacaksın sistemini.ve bu dosyayı system 32 içine atıp dosya değişimini onaylayacaksınız.Saygılarımla

kopyala yapıltır yaptım izine gereksiminiz var diye hata verdi yeniden dene diyeee

UAC Windows Vista kurulumunda varsayılan olarak etkin durumda geliyor. Bu denetimi devredışı bırakmak istersek;

1- Start(Başlat)---Control Panel(Denetim Masası) bölümüne girelim.

2- Klasik Denetim masası görünümündeyken User Accounts(Kullanıcı Hesapları) bölümüne girelim.

3- Turn User Account Control On or Off(Kullanıcı Hesabı Denetimini aç veya kapat) linkine tıklayalım.

4- Bir önceki adımdaki linki tıkladığımızda UAC devreye girecek ve işlemi onaylamamızı isteyecektir.

5-Onayladıktan sonra açılan sayfada Use User Account Control(UAC) to help protect your computer(Bilgisayarınızı korumaya yardımcı olması için Kullanıcı Hesabı Denetimini (UAC) kullanın.) kutusunun işaretini kaldırıp OK(Tamam) butonuna basacağız.

6- Bu işlemden sonra sistemin yeniden başlatılması gerekiyor. Bilgisayarınız yeniden başlatıldığında UAC devredışı olacak.

(Not) İşin bittikten sonra bu seçeneği tekrar aktif yapmanı öneririm. Çünkü Vista'nın en önemli savunma mekanizmasından biridir bu seçenek.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...