Jump to content

Dfx Audİo Enhancer 8.5 Wmp11

Recommended Posts

arkadaşlar yukardaki program forumda var ama wmp11 de bir türlü full kullanamıyorum crack falan yemiyo istemeyede pak hakkım yok biliyorum ama bu programı rica etsem WMP11 için full ve katılımsız hala getirebilirmisiniz diğer katılımsız programlar gibi daha kurarken kendini kırsın ve sessiz sedasız kurulsun eğer mümkünse Türkçe de olsun ilgilenen arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkür ederim saygılarımla

Bu konuda forumda defalarca farklı farklı kişilerden ricada bulundum ama DFX'in katılımsızını yapan kimse çıkmadı malesef. DFX'in winamp ve media player için olan iki farklı versiyonunun katılımsızını yapacak kişiye minnettar kalacağım.

Bu konuda forumda defalarca farklı farklı kişilerden ricada bulundum ama DFX'in katılımsızını yapan kimse çıkmadı malesef. DFX'in winamp ve media player için olan iki farklı versiyonunun katılımsızını yapacak kişiye minnettar kalacağım.

Valla bende çok arıyorum ama WMP 11 için olanı ama olmuyor demekki crack yemiyo

Arkadaşlar... Cracklerin son sürümlerini kullanıyor musunuz bilmiyorum ama isterseniz upload edebilirim. Çünkü eskileri registryde bir ayarı yanlış değiştiriyor.

Ama asıl önemli olan şu ki; patch ya da crack bu programa uygulanırken internet bağlantısının kapalı olması gerekiyor. Çünkü crack işlemi sırasında girilen kodu program internet açıkken kendi sitesine soruyor ve tabi sahte olduğunu söyleyip duruyor.

Önceden PerfectXP kullanırken aynı problemi ben de yaşamıştım. Ondan önce hiç olmamıştı zaten. Şimdi FreshXP kullanıyorum. Hiçbir problem olmadı. Sorunsuz full kullanıyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...