Jump to content

Host Ta Warez Paylaşım

altaylar

Recommended Posts

arkadaşlar ben kendime bir site açmak istiyorum fakat crack li program ve divx film işine gireceğimden(illegal/yasadışı konular :() host u alacağım siteye kimlik numaramı fln vermek istemiyorum

acaba bu sitenin sahipleri yada diğer illegal sitelerin sahipleri neler yapıyorlar?

icon13.gifDİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

Forum Kuralları - [ Madde 10-16 ]

Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecektir.

İstsende istemesende seni buluyorlar bu serverin almış oldugu loglarla alakalı ilk önce uyarı alıyorsun warez yüzünden lisans sahibi sana ihtarname çekiyor ardından siten kapanıyor kaldırmassan dosyaları

hmm host almaya karar verdiğim bir site de üyelik alırken mutlaka istiyorlardıda neyse isimtescil.net ten almaya karar verdim

burada da cep no su istiyorlarda umarım buradan bi sorun çıkmaz crazyking in dediği gibi olur(gerçi takip ediyo olsalar burası dahil birçok site yasaklanırdı ama olsun:))

neyse teşekkür ederim

+başlık düzeltildi

edit: isimtescil.net de kimlik numarası istiyormuş:(

• Administrator
hmm host almaya karar verdiğim bir site de üyelik alırken mutlaka istiyorlardıda neyse isimtescil.net ten almaya karar verdim

burada da cep no su istiyorlarda umarım buradan bi sorun çıkmaz crazyking in dediği gibi olur(gerçi takip ediyo olsalar burası dahil birçok site yasaklanırdı ama olsun:))

neyse teşekkür ederim

+başlık düzeltildi

edit: isimtescil.net de kimlik numarası istiyormuş:(

Yurtdışından al. TC kimlik numarası da neymiş.

godaddy.com dan alayım dedimde orası da çok uçuk anlamadım ayda 15$ a sınırsız alan ve sınırsız transfer veriom fln dedi kafam karıştı:(

nese ben düzgün bi site arayayım sizin tavsiye edeceğiniz bi yer varsa sevinirim

edit: sanırım yabancı sitelerin hepsi böylede güvenemedim yaw:(

tavsiyesi olan söylesin lütfen

edit:hawkhost.com dan host aldım ama nasıl kullanacağım ıdaha bulamadım:) bilen yardım edebilirmi smf nin dosyalarını nasıl gönderecem XD(yoksa ödeme yaptığım gibi host vermiolarmı biraz beklemekmi lazım:S)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...