Jump to content

Arogmu Muromu ?

By_Neo

Arog mu Muro mu?  

119 members have voted

1. 1. Arog&Muro

• Tabikide Arog
      70
    • Nalet oLsun içimdeki İnsan Sevgisine (Muro) :)
      49

Recommended Posts

arkadaşlar muro teröristlerin filmiymiş o yüzden arog derim ... türkiyeden kazanılan parayla türkiyeye saldırıyolar...

kesinlikle böyle bişey olduğunu sanmıyorum. Muro kurtlar vadisinde terör örgütünün metropol ( tilkisi ) :( sorumlusu olarak girdi ve hala devam ediyor. Ama lanet olsun kendini çok sevdirdi... :)

muroyu tek geçerim arog sadece cem yılmaz dan dolayı izleniyor ama adamda oyunculuk yok bir kaç espiriyle ******ürmeye çalışıyor ben muroyu da aroguda defalarca izledim muro daha iyi

AVATARINA HİÇ YAKIŞMIYO... :(:) :)

Bu Ne Arkadaşım Herkez İşkembeden Atıyor :( Cem Yilmaz'ın Oyunculuğu Kötüymüş Falan Filan :) Kulaktan Dolma Bilgilerlen Nereye Kadar Film Gayet Komikti Filmi Cem Yilmaz ******ürmüyor Herkez Muthişti :) Rıdvan Dilmen Dahil :) 3 Aylık Adamda Film Çekti Komedi Diye :)

Muro'yu izlemedim ama A.R.O.G gerçekten dehşet ötesi olmuş =)

Aynen

Bu Ne Arkadaşım Herkez İşkembeden Atıyor :) Cem Yilmaz'ın Oyunculuğu Kötüymüş Falan Filan :( Kulaktan Dolma Bilgilerlen Nereye Kadar Film Gayet Komikti Filmi Cem Yilmaz ******ürmüyor Herkez Muthişti :) Rıdvan Dilmen Dahil :) 3 Aylık Adamda Film Çekti Komedi Diye :)

Aynen :)

İşkembe ötesi sallamalar geliyor.Börkenek, Kırkbayır heryerden sallıyorsunuz bakıyorum da...

arkadaşlar muro teröristlerin filmiymiş o yüzden arog derim ... türkiyeden kazanılan parayla türkiyeye saldırıyolar...[/CODE]

Bunu buraya yazmadan önce bir araştırsan daha iyi olmaz mıydı? Burada bu filmi çekenlerin kişiliklerine girerdim ters köşeye yatardınız ama hiç yeri değil.

[CODE]AVATARINA HİÇ YAKIŞMIYO...[/CODE]

Ne alakası var sen önce Caps Lock'ını kapat.

[CODE]bence recep ivedik 2 hepsini sollucak[/CODE]

Recep ivedik bence film bile değildi 2. si ve 3. sü de aynı olacak.A.RO.G.'ta çok daha güzel ve ince espriler var.Garip hareketler ve küfürle insanları güldürmüyor en azından A.R.O.G.Ayrıca İvedik'te taşlanmadan geçilmemiş filmde.

@ByKonfizik, ya şu Rıdvan Hoca sahnesini söylemeyin ya bence izleyen herkes o şaşkınlığı yaşamalı :(

Film gerçekten müthişti.Ama izlenim edinmek açısından bu hafta muro, destere ve osmanlı cumhuriyetini de izleyeceğim

arkadaşlar muro teröristlerin filmiymiş o yüzden arog derim ... türkiyeden kazanılan parayla türkiyeye saldırıyolar...

arkadasım muro devrımcı devrımcı nedemek bılıormusun terorıst dedıne gör bılmıorsun.CHE GUEVARA bu adamı arasdır bu adamda devrımcı biraz arasdır sonra yorum yap mılletten duymayla deıl ızle gor devrımcıyle terorıstın arasındakı farkı anla.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...