Jump to content

Bilg. Ses Kartını Bir Görüyor Bir Görmüyor.yardım.

e_funkm

Recommended Posts

Arkadaşlar günlerdir uğraşıyorum aramadığım yer kalmadı.bakmadığım site kalmadı.bir türlü çözemedim.sorunum şu.

En son Kaspersky Anti Virüs 8.0 kurdum.bununla ilgilimidir bilmiyorum.

Ses kartını bilgisayar görmüyor.Bilg. her açtığımda KAV "Potansiyel olarak istenmeyen yazılım bulundu" diyor.Program Ekle/kaldır da Realtek AC97 driver görünüyor. Ordan kaldırıyorum tekrar kuruyorum bu sefer çalışıyor.Fakat bilg. kapatıp tekrar açtığımda ise yine ses kartını görmüyor.Ses kartım onboard sanırım.Ana kartın üstünde.Markasını modelini bilmiyorum. Ana Kart : Gigabyte GA-8S661FXMP-RZ

Ayrıca : Yönetimsel araçlar/Hizmetler bölümüden de ayar yaptım ne yaptıysam bir türlü çözemedim.Forat atmayı düşünüyorum.Korkuyorumki formattan sonrada olmayacak herhalde.Yardımlarınızı bekliyorum.

arkadaşım o sürümünü sil internetten bir daha indiri everest ultimate edition programıyla anakartının modelini falan öğrenebilirsin öğrendikten sonra anakartın kendi sitesinden güncel driverini indir ve kur bakalım olcakmı bence arkadaşım başka antivirüs programlarıyla bir tarattır.saygılar

• 3 hafta sonra ...

win32 generic hatası ile alakalıda olabilir. bu ara benimde başıma geldi. interneti kesiyor guvenlik duvarını kapatıp pasif hale getiriyor. ses karıştırıcısını açmaya kalkınca "yok böyle bi donanım" filan diyor. restart atınca düzeliyor bi süre sonra tekrar.. trojan diyorlar ama bilmiyorum. bende düzeldi durum şöyleki; guvenlik duvarını açık konuma getir bi güzel tarat bilgisayarınıda.. böyle yaptım düzeldi 2 gündür sorun yok..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...