Jump to content

Bir Sorunum Var 64 Bit Işlemciyle Ilgili

gecekondu55

Recommended Posts

64 bit cpu ile 32 bit işletim sistemi kullana bilirsin hiç bir sorun cıkmaz ben 1 yıldır bu sekilde kullanıyorum zaten 64 bit işletim sistemi kursanda bir cok program 32 bite göre yazılmıs yani 64 bit program bulamazsın 64 bit işletim sistemindede 32 bit program kullanmak mide bulandırıcı olur herhalde...

64 bit cpu ile 32 bit işletim sistemi kullana bilirsin hiç bir sorun cıkmaz ben 1 yıldır bu sekilde kullanıyorum zaten 64 bit işletim sistemi kursanda bir cok program 32 bite göre yazılmıs yani 64 bit program bulamazsın 64 bit işletim sistemindede 32 bit program kullanmak mide bulandırıcı olur herhalde...

aydınlattıgın için teşekürler yani ben sorunu başka yerde arayacagım kurulum başlarken dosyalar yükleniyo dediği yerde baştan bir uyarı veriyo bu dosya windows dosyası degil diye devam et dediğim zaman mavi ekran karşıma çıkıyo halbuki eski bilgisayarımda kurmaya çalıştıgım işletim sistemi var gayet normal çalışıyo acaba sorun nerde ?

gecekondu55 başka bir xp kurulum cd siyle format atmayı denedin mi?Bu sorunun 32/64 bitle ilgisi yok gibi.Başka bir xp cd siyle format atmayı dene.Bu xp cd si modifiye olmasın.Mümkünse orjinal olsun.Saygılarımla

laptopla gelen bir vista cdsi var home basic oda bilgi toplayamadı deyim kitliyor anlamadım gitti

arkadaşlar sorunumu çözdüm hiç akla gelmiyecek bişey oldu ben anakartın üzerindeki ekran kartını kullanmaya çalışıyodum başka bir arkadaşın başınada aynı şey gelmiş harici bir ekran kartı taktım hiç bir sorun kalmadı yardımlarınız için sagolun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...