Jump to content

Oynadıgım Tün Oyunlarda Bu Hatayı Alıyorum

kadayif96

Recommended Posts

Senin şu sorununa çözüm bulamadık gitti ya ;)

O hata çıktığında resimde işaretlediğim yerdeki bilgileri de görüntüleyip buraya o resmi de eklersen daha çok arkadaşımız yardımcı olabilir.

11ufhic.jpg

hemen arkadaşımm tamamm teşekürlerrr

Selamlar arka planda çalışan uygulamalardan olma ihtimali muhtemel crack'den olucağını hiç sanmıyorum

Çalışan uyumsuz bir dosya program vs.. Antivirüs programlarını kapatarak deneyin deneme yanılma ile çözebilirsiniz denemekte yarar var kolay gelsin saygılarımla forjest...

özellikle ekran kartını ve diğer donanımlarını güncelle.

şuan hepsi güncell kardeşş ekran kartıı atii readon 4850 catalist 8.11 yukluu anakartım asus p5q deluxe cd den yuklemesini yapıyorum zatennn anlamadımmm sorunun nerden kaynaklandıgını böyle bi hata alıyorum oyununu ortalarında cvp larınızı beklıyormmmm arkadaşlar:(:(

gelen hata ekranında en sonda yer alan demet kimliğini söyler misin ?

valla kardeşş hata resmini gönderdim şimdi o hatayı alabilmem içinn bi 1 saat 2 saat artık ne zman denk gelirse artık veriyo o hatayıı :( yani o kadar alabildim belki boyle sonuca gideibiliriz diyee :) yardımlarınızı beklıyoruym arkadaşlarr teşekürler :):(

Arkadaşım Çalıştıracağın oyuna sağ tıkla ve çalıştır şeklinde aç.Yani yönetici olarak çalıştır.Direk Çift tıklama ile çalıştırma.Vistada böyle sorunlar bu çözümle giderilebiliyor.

sag tıklayıp aç ı mı tıklım kardeşşş :(:( nasıl açarsan biraz konuyu seviirim detaylı bi şeklde anlatırsan .(

şimdi arkadaşım şöle anlatayım sana.Oynuyacak olduğun oyunun simgesine tıkla orada aç yerine çalıştır yada yönetici olarak aç gibi bişey olucak.Şuan vista kullanmadığım için bilemiyorum.Yalnız bu gibi sorunların giderilmesini böyle çözmüşdüm.BEnimde önceden vista kullanırken oyunda böyle hatalar veriyordu.Bu hatayı bu şekilde giderdim.Kolay Gelsin.Sonucu yazarsan iyi olur.

Oyun ya düzdün kurulmamış yada Crack Sorunlu başka bişeyden olmaz.

arkadaşlar pes 2009 da yapıyo ve xp de oyle bi sorunla karşılaşılmamışş hatanınn ayrıntılarını linkte verdigim gibii incelersenezi hatanın kaynaklandıgı dosyaları gösteriyooo ordaa :(

şimdi arkadaşım şöle anlatayım sana.Oynuyacak olduğun oyunun simgesine tıkla orada aç yerine çalıştır yada yönetici olarak aç gibi bişey olucak.Şuan vista kullanmadığım için bilemiyorum.Yalnız bu gibi sorunların giderilmesini böyle çözmüşdüm.BEnimde önceden vista kullanırken oyunda böyle hatalar veriyordu.Bu hatayı bu şekilde giderdim.Kolay Gelsin.Sonucu yazarsan iyi olur.

aynı hatayımı alıyodunnn eminmisinn :(

Evet.Aynı hata sadece oyunlarda değil programlarda da bu sorun oluyordu.Ben böyle çözdüm.

senin problemin biraz google da araştırdım heralde güncelleme yapman lazım çünkü bütün programlarda hatta ie de bile aynı hatayı alabilirmişsin.ya sistemin yetersizmiş yada gerekli güncellemeyi yapılmamiş gibi şeylerle karşılaştım.sistem tutarsızlığındanda söz ediliyor çözümü yeni format deniyor.bide genelde hep toshiba laptoplarda hata çıkarmış nedense.bide şöyle bi yazı gördüm yardımcı olrsa

YES!!!!!!!

That did it. DbFixit found errors and I synched again, using handheld overwrites desktop. Now synching works fine. Now I need to reinstall the conduits for my other apps. It is interesting that I could sync on XP but not on Vista. Perhaps it is part of Vista's security, trying to prevent buffer overflows etc.

I happily paid pimlico their very modest fee, which goes to a good cause anyway.

Thanks for your help. I really appreciate these forums.

ekran kartınızın aşırı ısınmasından kaynaklanan bir sorun artı vista işletim sisteminin kararlı işletim sistemi olmaması , l oyunlar donanımların ısınmasına neden olur ısınmadan kaynaklı kasılmalar .exe hataları normal o yüzden kasanızın havalandırmasını iyleştirin

Ben vista kullanıcısı değilim, ancak yanlış anlama ama aptal sistemleri kullanmam ben.. Neyse:

Kardeş, yaşadığınız sorun ya java script sorunu olan bir sitede gezinirken sisteminizde bir arıza oluşturmasından, ya da windows update sırasında bir hata oluştuğundan gerçekleşir..

APPCRASH , AppHangB1..vs gibi Sorun Olay Adına sahip hatalar genelde bu nedenle oluşurlar..

Bunu test edebilmen için:

Başlat-->çalıştır (ara) -->regsvr32 %SystemRoot%\system32\propsys.dll

dizinini çalıştır. Eğer bulunamadıysa, propsys.dll uzantılı çekirdek dosyan tahrip olmuş ve yenisini edinmelisin. Bunun için şurayı ziyaret et:

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=74728&st=0&p=362871entry362871[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...