Jump to content

Hata Alıyorum

kvstb

Recommended Posts

büyük ihtimalle kullandığın addonların birinde "start wait" komutlarıyla alakalı bi sorun vardır.. addonlarını kontrol et..

katılımsızlardan kendim addon haline getirdim

ondan olabilir mi ?

nası düzeltebilirim

start wait die bi komut goremedim ini de

katılımsızların içerisinde bu ama kendin yaptığın içinde olmuş olabilir.. addon maker ile yapıyorsan sıkıştırma kullanırken ultra diilde normal sıkıştırma kullanarak dene bakalım, katılımsızdan yaptığın için yeniden bi sıkıştırmaya gerek kalmayabilir.. dene bunlarlada olmazsa addon sıralamalarını değiştir.. nlite ile yapıorsan sağ tarafta sıralama yapabilmen için oklar var ama nrm ile ise bilmiyorum.. resme bakarsak esetten sonra ya bi program yüklenmeye çalışıyor yada sorun esette.. antivirüsleri herzaman en sona at.. en sonra olmazsa sorun çıkarmasa bile kurulumu yavaşlatır..

Edit: önce addon sıralamasını dene sonra yeniden addon yapmaya çalış ;)

RVM_Integrator_1.5.3 kullanıyordum

rvm nin adını bile yanlış yazmışım.. rvm sıralamayı isim sırasına göre yaptığı için nod32 ortalara biyere geliyor ve kurulumu tamamlandıktan sonra arkasından yüklenen programları taramaya başlıyor buda zaman kaybı tabiki.. duyduğum kadarıyla bunuda "driver.cab" ı düzenleyerek yapıyorsun.. ben genelde önce ve sadece rvm yi güncelleme entegre etmek için kullanıp ardından nlite ile kalan işlemleri yapıorum.. ne derece doğru olur bilmem ama hiç sorunla karşılaşmadım buzamana kadar..

rvm nin adını bile yanlış yazmışım.. rvm sıralamayı isim sırasına göre yaptığı için nod32 ortalara biyere geliyor ve kurulumu tamamlandıktan sonra arkasından yüklenen programları taramaya başlıyor buda zaman kaybı tabiki.. duyduğum kadarıyla bunuda "driver.cab" ı düzenleyerek yapıyorsun.. ben genelde önce ve sadece rvm yi güncelleme entegre etmek için kullanıp ardından nlite ile kalan işlemleri yapıorum.. ne derece doğru olur bilmem ama hiç sorunla karşılaşmadım buzamana kadar..

driver.cab değil.

svcpack.in_ dosyasını winrar ile açıp içindeki svcpack.inf dosyasını çıkarırsın.

svcpack.infte [setuphotfixestorun] bölümünü bulursun.

burda sıralamayı yaparsın hatta buraya direk svcpacke attığın katılımsız kurulum dosyalarının isimlerini yazabilirsin entegreye,addona gerek kalmadan.

Daha sonra i386ya komut satırı açarsın.

makecab svcpack.inf yazarsın (svcpack.in_ e dönüşür) ve sonrasında del svcpack.inf yazarak silersin çıkarttığın dosyayı.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...