Jump to content

Opera Da Parola Sihirbazı

wmismail

Recommended Posts

Walla bende opera kullanıyorum ama bunu bende hep merak etmişimdir. birde bu şifrelerin kayıtlı olduğu dosya hangisi onu bilen varsa söylerrse çok güzel olur. format öncesi kopyalayıp daha sonra yerine yapıştırabilirsek çok güzel olur.

Şu dediklerimi yapınız.

1.Önce gizli klasörleri ve korunan işletim sistemi klasörlerini açık hale getiriniz.

2.C:\Documents and Settings\Kullanıcı adıyla başlayan klasör\Application Data ve C:\Documents and Settings\Kullanıcı adıyla başlayan klasör\Local Settings\Application Data da bulunan Opera isimli klasörleri olduğu gibi kopyalayın.Yerini karıştırmamak için bulunduğu klasörün adını verdiğiniz klasörlerini içine kopyalayın.ve D diskinize kaydedin.Ayrıca C:\Program Files\Opera daki profile klasörünü de olduğu gibi kopyalayınız.

3.Format attınız diyelim.Operayı kurun ama açmayın ve bu önceden kopyaladığınız dosyaları aynen bulunduğu klasörlere kopyalayınız.Operanız formattan önceki haline döner.Operanın üst sürümüün yükleseniz bile ....Saygılarımla

http://www.passcape.com/opera_password_recovery_screenshots.htm[/CODE]

bu sitede bişeyler var ama istediğinizmidir tam emin değilim yardım olsun diye koydum..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...