Jump to content

5.1 Ses Sisteminin 2 Tanesi çalışıyor?

By_Neo

Recommended Posts

Arkadaslar öncelikle Merhaba.

Benim 5.1 ses sistemim var ama kabloları nereye taksam 2 tanesinden ses çıkıyor...Hoparlörler çalışıyor.Mesela 2 öndeki 2 sinden ses geliyorsa arkadakilerdenn gelmiyor arkadakilerden geliyorsa öndekilerden gelmiyor...

ordaki 2 kabloyu nereye takmam gerekiyor?Birde bas vermiyor:S

img0710jq7.jpg

Kardesim anakartın 5+1 ses sistemini desteklemiyor. Ses kartı alırsan sorunun çözülür.Driverlarına da bakmak lasım tabi.Piyasada 10-15-20 ytl bişi saten fazla masrafıda yok 10 numarada ses kalitesi alırsın.Kolay Gelsin..

butun cevaplara baktım hepsi gereksiz adam resmini bile koymus siz hala nerelerdesiniz bilmiyorsanız yanlıs bilgilendirmeyin bak simdi kardesim sen en basit yolu soyluyorum bu sekilde hem bassda alırsın sistemden bilgisyara giden kabloyu 5+1 channel inputa degilde 2+1 chall inputa takarsan butun kolonlarından ses gelir bide o iki girislerin arasında bir dugme var ses siteminin arkasında onuda 2+1 channele cekmelisin sorun halolur

Please register to see this content.

butun cevaplara baktım hepsi gereksiz adam resmini bile koymus siz hala nerelerdesiniz bilmiyorsanız yanlıs bilgilendirmeyin bak simdi kardesim sen en basit yolu soyluyorum bu sekilde hem bassda alırsın sistemden bilgisyara giden kabloyu 5+1 channel inputa degilde 2+1 chall inputa takarsan butun kolonlarından ses gelir bide o iki girislerin arasında bir dugme var ses siteminin arkasında onuda 2+1 channele cekmelisin sorun halolur

Please register to see this content.

çok bilmiş bey yapmışken bassıda bi getirseniz

çok bilmiş bey yapmışken bassıda bi getirseniz

uslubuna dikkat et baska bisey demiyorum bass gelmiyor derken subwoferin calıstıgına emin olun eger dedigim gibi 2 kablo ile kulanıosannız relatekden 2ch nin secili olduguna emin olun hem herseyden bass alıcaksanız diye bi kaide yok ac3 bir filmde deneyin eger ondada almazsanız bir sorun oldugu kesindir

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...