Jump to content

Hp Pavilion Dv5 1110et Seisi Için Xp Kurulum !

yazilimci

Recommended Posts

s.a akadşlar 3 ün önce HP Pavilion Dv5 1110et Seisi için XP KURULUM maka lpop aldım . XP kumk istyoum br türl kuramdm sürekli sata sorunu çıartıyor taktığım xp cd lerinde mav ekran hatası veriyor.. işin çinden çıkamadım HP Pavilion Dv5 1110et Seisi için XP KURULUM sersi çin kurulum içn setup cd sivarmı drıverleri filan gören akıtlımız kurulum . eğer yoksa nette bu sıkıntıyı çeken çok arkadaşvar hp ler için konuşuyorum bu işlerin ehli arkadaşlar hp için CD hazırlayabilirlermi ..

benim gibi sorun yaşayan tüm arkadaşları bu konu altında yazmaya davet ediyorum....

bende geçen gün başka modelde sorun sorun yaşadım. ben sorunumu nlite ile çözdüm formda ararsan programıda kullanımıda bulursun yapacağın şey hp sitesinde gerekli sata drevırlarını bulup nlite ile xp kurulum cdsine atmak formda ara bulursun '' http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=74755&hl=nlite '' buradada bişeyler var.

dediğin gibi yapmıştım hp stesinden indrp cd içine sp3 ile gömdüm yaptım am yine mavi ekran verdi....

ayıca bu serinin ekran katı wiralles anakart gibi dürücülerini nereden bulabiliriz.....

elnde oanar yada adres bilenler yaylaşa bilrse tüm eksikleri tamamlayıp bu seri için hep beraber faydalı olacak KURULUM CD s hazırlayalım .... inanıyorumki çok kişisinin işine yarayacaktır tüm drıverleri xp için ve sata sorunu ...

dediğin gibi yapmıştım hp stesinden indrp cd içine sp3 ile gömdüm yaptım am yine mavi ekran verdi....

ayıca bu serinin ekran katı wiralles anakart gibi dürücülerini nereden bulabiliriz.....

elnde oanar yada adres bilenler yaylaşa bilrse tüm eksikleri tamamlayıp bu seri için hep beraber faydalı olacak KURULUM CD s hazırlayalım .... inanıyorumki çok kişisinin işine yarayacaktır tüm drıverleri xp için ve sata sorunu ...

COZUM BURDA

a.s arkadasım bende senle aynı sorunu yasadım ama 2 ay ugrasarak nasıl yapılacagını buldum

bıos ayarlarına gır orda icinde SATA gecen ayarın karsısını ENABLE degil DISABLE yap daha hata vermez

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...