Jump to content

Bir Host Almak Istiyorum

altaylar

Recommended Posts

arkadaşlar bana smf e uygun bir host bulabilirmisiniz(40 liradan fazla olmasın lütfen)

turknoktanet in hostlarına baktım ama oradanda anlamadığım bir şey var:

ben bir host alıp bunu 2 site gibi kullanabilirmiyim? yani 2 domain ekleyeceğim ve ikisinden girildiğinde tamamen farklı siteler açılacak bu mümkünmüdür?

arkadaşlar bana smf e uygun bir host bulabilirmisiniz(40 liradan fazla olmasın lütfen)

turknoktanet in hostlarına baktım ama oradanda anlamadığım bir şey var:

ben bir host alıp bunu 2 site gibi kullanabilirmiyim? yani 2 domain ekleyeceğim ve ikisinden girildiğinde tamamen farklı siteler açılacak bu mümkünmüdür?

Merhaba. hosting için vit.com.tr adresini tavsiye edebilirim. 17 tane kendi sitem var. Yaklaşık olarakta hostingini sağladığım 15 site var. Vit.com.tr firmasından önce 4 firma ile çalıştım. Fakat hiçbirinden beklediğim hizmeti alamadım. En son olarak vit.com.tr den sunucu kiraladım. Şimdi kendime ait sunucum var. Sunucumda barındırıyorum tüm siteleri. Ayrıca hosting satışıda yapıyorum. En iyisi sağlam bir firma ile anlaşmak ve en önemliside kendi datacenterları olan bir firma olması.

Diğer soruna gelince. Bir hostingte size açılan limt doğrultusunda istediğiniz kadar domain barındırabilirsiniz. Fakat domainlerin hepsi aynı siteye gider. Dediğiniz gibi bir hostingte iki farklı site olmaz. Dediğiniz işlemi reseller alarak yapabilirsiniz. Reseller özelliklerine görede istediğiniz kadar domainle istediğiniz kadar site oluşturabilirsiniz.

kebirhost.com

evet kebirhost u tavsiye ederim ... yalnız adresi kebirhost.net ....

hem hostu hemde domaini ordan aldım .. hiçbir sorun yaşamadım ... en geç 12 saat içerisinde herhangi bir sorun olursa yardım ediyorlar ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...