Jump to content

Acronis Secure Zone Bölümünü Kaldırmak

Ultimatefe

Recommended Posts

Şimdiye kadar hep Ghost ile image aldım..Ama herkes Acronisin daha iyi ve kullanışlı olduğunu söyledi.Bu yüzden birde Acronis deneyeyim dedim.İnternette okuduklarıma göre Secure Zone diye bir partition oluşturup burdan İmage'ımızı Boot edebiliyormuşuz..Ben bu partitionu oluşturdum ama şimdi silemiyorum.150 GB veri var içinde bu yüzden formatlamakta istemiyorum.Acronis üzerinden bunu iptal edebilirmiyiz?

Az önce Partiton Magic ile bu bölümü biçimlendirdim,daha sonra eski haline gelsin diye 150 GB olan partition ile birleştireyim dedim.Bu hatayı verdi:

sshot1pv5.jpg

Yönetimsel Araçlar>Bilgisayar Yönetimi>Disk Yönetimi'ne girdiğimde bu 150 GB olan harddiskim görünüyor fakat,bilgisayarıma girince görünmüyor..Check Diskte olmuyor.Ne yapacağım :mellow: Bir sürü arşiv var içinde :(

Disk Yönetimine girdim tekrar sürücüye harf yolu ata dedim birden geldi.. :pardon: Sağlam görünüyordu zaten..Belkide bunları yapmama hiç gerek yoktu ama önemli değil.Şimdi bana windows ortamında çalışan GHOST lazım..Bulamadım forumda.

Acronis Secure zone oluşturdu iseniz normal şartlarda bu dizin gözükmez. Bunu kaldırmak için Secure Zone oluşturduğunuz acoroni programı ile kaldıracaksınız tekrardan.

Acronis programı ile sistemi başlattığınız zaman acronisin menulerinde secure zone kaldırma ile ilgili bir seçenek bulunuyor. Onu kullanarak kaldıracaksınız. Kolaygelsin

Acronis zone oluşturma.. yedek alma -- yedek atma -- ve zone alanı kaldırma ile ilgili bir döküman ekledim alta onu çekin kulanın arkadaşlar bu gibi sorunlarla uğraşmassınız artık ve acronisin üstüne yedek programı tanımam.. onuda belirteyim.. Anlocal olmuş disk bölgesine bile yedek atabilen tek program ..

not: secure zone bölgesini sakın formatla kaldırmaya kalkmayın program bu işi çok kısa sürede ve sorunsuz yapıyor..Ve başınız ağrımıyor...

http://rapidshare.de/files/47600033/Secure_zone_ayar__305__ve_kurulum_i__351_lemleri.rar.html[/CODE]

• 6 ay sonra...

volkan23 arkadaş Acronis zone oluşturma.. yedek alma -- yedek atma -- ve zone alanı kaldırma ile ilgili bir döküman ile ilgili linki yeniliyebilirmisiniz. Link silinmiş. Acronis proğramının kullanımından bir şey anlamadım. Bu proğramı öğrenmek istiyorum

Volkan23' ün verdiği ile aynı mı bilmiyorum ama bende de bir döküman var bununla ilgili uupload ettim yine de. Forumdan almıştım.

http://rapidshare.com/files/246651599/Acronis.doc.html[/CODE]

Acronis zone oluşturma.. yedek alma -- yedek atma -- ve zone alanı kaldırma ile ilgili bir döküman ekledim alta onu çekin kulanın arkadaşlar bu gibi sorunlarla uğraşmassınız artık ve acronisin üstüne yedek programı tanımam.. onuda belirteyim.. Anlocal olmuş disk bölgesine bile yedek atabilen tek program ..

not: secure zone bölgesini sakın formatla kaldırmaya kalkmayın program bu işi çok kısa sürede ve sorunsuz yapıyor..Ve başınız ağrımıyor...

LİNK YENİLENMİŞTİR.........

http://rapidshare.de/files/47600033/Secure_zone_ayar__305__ve_kurulum_i__351_lemleri.rar.html[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...