Jump to content

Oyunda Oynarken Pc Bu Hata Veriyoo

kadayif96

Recommended Posts

hatabc8.jpg

Bu hatanın çok sebebi olabilir. Mesela sağlam crackli olmayan oyunlar da bu hatayı verebiliyor. Başka bir crack ile oynamayı dene bakalım aynı hatayı alacak mısın?

denedim kardeşş kaldırdım tekrar yukledim netten başka crack indirdim oynadın yine aynı yerdenn hata aldımmm yardımlarınızı beklıyorum :mellow:

bu site nede böyle oldukii eskiden sorunumuza cvp bulunurdu şimdi kimsenin bişey taktıgı yokkk

acele etmesek diyorum burdaki insanlar hep meşgul mutlaka bir cevap veren olur oyunu highde oynuyorsan birde medyuma al dene geçen bende oldu öle sorun ama sonra high değilde medium'a aldım sorun düzeldi low'da dene veya öle bir bak

acele etmesek diyorum burdaki insanlar hep meşgul mutlaka bir cevap veren olur oyunu highde oynuyorsan birde medyuma al dene geçen bende oldu öle sorun ama sonra high değilde medium'a aldım sorun düzeldi low'da dene veya öle bir bak

sorunun ondan kaynaklancagını sanmıyorum ekran kartı ati readon 4850 yeterince aydınlatmıştır sanırımı

Genelden bu hataların sebebi Vistadır :)

Arkadaşım aynı oyunu xp ye kur böyle bir hata vermez...

Yalnız vistaya gelince durum değişiyor....

Mesela Bende .Net Yüklü iken oyun debug hatası veriyor lakin yüklü olmadığı zaman çok rahat bir şekilde oyun oynuyabiliyorum.Sanırım bu tür problemlerin sebebi Soruce den kaynaklanan bi durum.Bana sanki Crack in Vistaya Ters Geliyor gibime geldi..Yani Demek istediğim başka crackler denemen lazım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...