Jump to content

Katilimsiz Xp Kurmak ! Ne Olur Yardim.

kantarci12

Recommended Posts

ya arkadaslar ben tnctr da yeniyim acikcasi ultimate 2009 plus windowsu indirdigimde siteyi gordum ve uye oldum cok yararli bi forum. En cok su katilimsiz xp ye merak sardim ben kosovadan im ne olursunuz bana yardim edin katilimsiz xp hakkinda . benim sp2 li bi windows cd var onu cd-rom a attim biligsayara tasidim windwsu insttal yaparken cikan ekrani da kendime gore ayarladim. Her sey tmm sp3 u de ekledim. Ama bana windows ingilizce lazim. Onun icin sadece windowsa nasil vista temasini indircem ve varsa bilmiyorum ben vistanin temasini cok begeniyorum ama hani var ya masaustunde iconlar buyuk gosterir tam o tema varsa cok sevnirim. O olmasada visat temasini yuklemek istiyorum. Ayrica windowsu yuklerken windowsta baslikta ilk yuklediginde visat temasini atsin ve wallpaper olarak ben bi wallpaper yuklemek istiorum bunlari biri bana acikca ogretebilirse cok sevnirim ben turkum fakat kosovadan sizden yardim istiyorum ne olursunuz simdiden yardimlariniz icin tesekurler. Eger yardim edicek olursa biriniz ya forumda yardim edin ya da msn ile anlatirsiniz bi ara zamaniniz olunca ama yardim etmek isterseniz etmesseniz kendim yine arayicam ema siz hemserilerim oldugunuz icin sizden yardim istiyorum cunku bu xp yi yapmaya cok merakim var ne olursunuz abilerim. :(

Merhaba. Bende senin gibi yeniyim aslinda. Sadece bu ise baslamadan once birkac aydir surekli gerekebilecegini dusundugum on bilgileri forumlari gezip surekli text dosyalari haline getirip kendime gore index hazirladim. Dun aksamdan itibaren ilk xp entegrasyonlarima basladim. Simdilik driver ve tema entegresi yaptim. Sirayla katilimsiz programlar edinip bunlari bir wpi altinda derleyecegim. Bir kismini simdiden toparladim bile. Bence forumun bu yazdigin bolumunde en ustte sabit basliklari sirasiyla okumaya basla. Cok faydali olacagini goreceksin. Hayatta her isin bir baslangic noktasi vardir. Aradan yada sonlardan bir yerinden baslamak tepeden inmek gibi olur ve insan bir yerde takildimi kendi basina cozum uretemez. Onemli olan kendi basina cikan sorunlarla basedebilecek duruma gelmektir. Yani balik yakalamayi ogrenmek. Sozlerimi insallah yanlis anlayip bana kizmadigini dusunuyorum. Sana nacizane tavsiyem, benim yaptigimi yapman. Hemen uygulamaya gecmek yerine belli bir siraya koyup once gereken on bilgileri ogrenmen. Sonra uygulama + ileri duzey bilgileri edinmeye calisman. Cunku olayin butununu ogrenmeden sadece sana yarayacagini dusundugun noktalarda yapacagin degisiklikler buyuk ihtimalle basina extra sorunlar cikaracaktir. Degistirdigin seylerin baglantili olduklari herhangi hizmet-servis vs mutlaka vardir ve bunlarla ilgili gerekli duzenlemeleri yapman gerekir. Ne nedir, nerededir, ne icindir ve nasildir gibi sorulara oncelikle cevap bulman gerekir. Soruna direk bir cevap veremedim. Uzgunum cunku bende acemiyim. Ama bir yol gosterir belki umidindeyim. Kolay gelsin. :)

Bu arada Kosova'nin neresindesin? Prizren, Pristine.... Gelip gitmisligim oldu oralara. :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...