Jump to content

Vcd Formatındaki 2 Cd Lik Filmi Birleştirme

alioren

Recommended Posts

• 5 ay sonra...
Kesme ve birleştirme yapıyor mu bu program?

Ben bu proğramla Kesme - Birleştirme -Filtreleme Daha aklıma şuan için gelmeyen çok başarılı bi proğram.Kendi uploadım aşağıda adreste patch yapmada sorun yaşarsan PM at yardımcı olurum üstelik bu proğram Convert işleminde SEs Görüntü senkronunu bozmadan yapıyor.

Please register to see this content.

VirtualDub ücretsiz alanında başarılı bir video editörü. Programın özellikleri

anlatmakla bitecek gibi değil. Birçok ücretsiz eklentisi de mevcut. Bu anlatımda

video kesme ve birleştirme işlemini anlatmaya çalışacağım.

http://sourceforge.net/project/downloading.php?groupname=virtualdub&filename=VirtualDub-1.9.2.zip&use_mirror=garr[/CODE]

Virtualdub programı filmleri keserken veya birleştirirken istersek tekrar kodlama

yapmıyor, bu yüzden hem hızlı bir biçimde kesip birleştirebiliyor, hemde kalite kaybı yaşanmıyor.

Filmlerin istemediğiniz kısımlarını filmden çıkarmak içinde kullanabilirsiniz

[b][size=5][color=#FF0000]VirtualDub Film Kesme[/color][/size][/b]

97165799or7.png

12096520nk2.png

96953425jm0.png

62472907nm6.png

78115798hv7.png

31515885ro7.png

10zr6.png

[b][size=5][color=#FF0000]Virtual Dub ile Video Birleştirme[/color][/size][/b]

b1yf7.png

[img ]

Please register to see this content.
[/img]

b3ud4.png

b4kw2.png

b5hv1.png

b5hv1.png

[b][size=5][color=#FF0000]Save As Full Processing Mode[/color][/size][/b]

Aşağıdaki resimde 1 numara ile gösterdiğim yeri yukarıdaki anlatımda Direct stream copy

seçiyorduk, bunun sebebi videoyu tekrar kodlamak istemediğimizdendir. Eğer filmin

kesmek istediğimiz bölümünü veya birleştirdikten sonra yeniden kodlamak istersek

Save As bölümünü aşağıdaki gibi yapmamız gerekir. Herhangi bir filmi yada klibi kodlamak

içinde filmi açıp Save As kısmını aşağıdaki gibi yapabiliriz. Her codec'in kendine özel

ayarları vardır

c1wc0.png

NOT:Alıntıdır Bana Ait Değildir.

Bu programı ben de kullanıyorum gayet başarılı bir program herkese tavsiye ederim.

YA Bırak Allahını seversen ne kadar uğraşmısın resimlere başım döndü öfff alt astarı bi kesme birleştirme yapacan yaw.anlaşılan tmpgenc xpress kullanmadığın belli daha önceden virtualdub ile boş vakit geçirme nazımım...:D

YA Bırak Allahını seversen ne kadar uğraşmısın resimlere başım döndü öfff alt astarı bi kesme birleştirme yapacan yaw.anlaşılan tmpgenc xpress kullanmadığın belli daha önceden virtualdub ile boş vakit geçirme nazımım...:good:

adam okadar uğraşmış öyle denirmi hiçç

yinede teşekkür ederiz kardeşim...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...