Jump to content

Harddİsk Eksİk BÖlÜm

irticagah

Recommended Posts

merabalar arkadaşlar elimde 2 adet p3 sistem ve 80 gb iki adet harddisk var sistemler harddiskleri 32 şer gb görüyo :good: anakartların modelleri şöyle : 99BAN REV:1.0 diğeri :GA-BX2000 REV:1.1 harddisklerin marka ve modelleri şöyle:samsung sp0822n diğeri samsung sp8004h

lütfen yardımmm !!! :good:

nasıl güncelleyeceğim bilmiyorum :good: arkadaşlar biri bana yardım etsin anakartların biosunu güncellemem için hangi proğramı kullanmam gerek windows çalışırken proğram üzerinden mi güncelleştirecem yoksa diskete güncel yazılımı yükledikten sora açılıştamı çalıştırıp güncelleyecem nasıl olcak ayrıntılı yardım edermisiniz?? anakartların güncel bios yazılımlarını update edip ne yapmam gerektiğini yazarsanız sevinirim bekliyorum

2. anakartın gigabyte marka. en güncel bios dosyası bu anakartının

Please register to see this content.

sağlam bi disketi biçimlendir.ama başlangıç disketi olarak biçimlendirceksin.biçimlendirme seçeneklerinde bu var.daha sonra linkten indirdiğin dosyayı diskete aç.ve bilgisayarını bu disketten başlat.içinde autoexec.bat dosyası olduğu için otomatikmen bios dosyası yüklencektir.

format atarken biçimlenmemiş bölüm kalmış olabilir ben birin de bölümün birini oluşturmayı unuttum baktım 40 gb falan eksik yönetten girdim bölüm oluşturdum diğeri de anakart desteklemiyor olabilir bios güncellemesi yap diyorlar çok eskiyse eğer olabilir

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...