Jump to content

D Sürücünde Dosyalar Görünmüyor

teknikdeha

Recommended Posts

sürücüsünde 40 gb çeşitli veri var. ama şu an pek azı görünüyor. nero da görmüyor. ama antivirüsle tarattığımda dosyaları görüyor. gizli klasör falan değil. ki bunlar için de gerekli yazılımçları antivirüsleri yükledim. nasıl görünelebilir yapabilirim.

hem nod hem de kaspersky ile tarattım yüzlerce virüs buldu sildi ama sorun devam ediyor.

klasörler silik, özelliklerde de gizli seçeneği işaretli ama pasif görünüyor.

4616.jpg

Aynısı bende de olmuştu.Benim dosyaları görünmeyen D sürücüsünü windovs gezgini ile açıp dosyaları C ye kopyalayıp D ye format attım .Geri kopyalayıp sorunu çözmüştüm.Tabii sizde kopyalayacak başka bölüm varmı?yada windows gezgini ile dosyalar görüntülenebilyor mu?Bölüm yoksa ancak boş yer varsa Partion Magic le oluşturabilirsiniz.

Aynısı bende de olmuştu.Benim dosyaları görünmeyen D sürücüsünü windovs gezgini ile açıp dosyaları C ye kopyalayıp D ye format attım .Geri kopyalayıp sorunu çözmüştüm.Tabii sizde kopyalayacak başka bölüm varmı?yada windows gezgini ile dosyalar görüntülenebilyor mu?Bölüm yoksa ancak boş yer varsa Partion Magic le oluşturabilirsiniz.

windowcs gezgini görmüyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...