Jump to content

Hdd Yi Takınca Mavi Ekran Alıyorum Neden ?

Meftun

Recommended Posts

WD Pro harddiskim var. bunu laptopumda kullanıyorum. birkaç gündür harddiski takınca bilgisayarım mavi ekran veriyor,bazan uyarı vermediği de oluyor ama çoğu zman veriyor. önceden bu durum yoktu. mavi ekran aşağıda acaba ne yapmam gerekir? harddiskin 350 gb ı dolu biçimlendiremiyorumda. acaba bu hatayı neden veriyordur? ne yapmam gerek ?

driverler yüklü tnc kullanıyorum

mavi ekran fotosu:

http://img114.imageshack.us/img114/3523/29112008001qy8.jpg

başka bilgisayarda bu hatayı vermedi denedim.

ramdan olduğunu nasıl anlarız

valla en kolayı ram ı çıkar başka ram tak diyecem ama garantisi var mı bazen ram'ın olduğu yerde garanti kapsamında olan başka parçalarda oluyo o yüzden garantin kaybolmasın yani

garantim yok da ama yerine takacak başka ramim yok, bir yazılım yok mu test edecek ? hem bozuk olsa pc nedne çalışsın ?

birader bi: BlackBox64 (

Please register to see this content.
)

var bide: httpdriveragent.comPHPSESSID=mlcrmb2t2kbddvc66ca5mfccf3

bu bi indir.. çalıştır

valla en kolayı ram ı çıkar başka ram tak diyecem ama garantisi var mı bazen ram'ın olduğu yerde garanti kapsamında olan başka parçalarda oluyo o yüzden garantin kaybolmasın yani

güzel kardeşim çocuğun ne dediğiini anlamadın heralde harddiski takınca diyo

bilgisayar çalışırken demiyoki rem bozuk olsa normalde çalışmaz harddisk olsa da olmasada çalışmaz

senin hd hatası harddiskin boot unda virüs var kardeşim aynısı benim başıma da geldi

sen virüs programı olmayan bir makinada ikinci bir harddisk olrak aç verilerini kurtar

yada cd den açılan makinaya tak ordan ayarla başka türlü olmaz

ikinci seçenek güvenli kipte aç en azından programlar çalışmadan halledersin işini

güzel kardeşim çocuğun ne dediğiini anlamadın heralde harddiski takınca diyo

bilgisayar çalışırken demiyoki rem bozuk olsa normalde çalışmaz harddisk olsa da olmasada çalışmaz

senin hd hatası harddiskin boot unda virüs var kardeşim aynısı benim başıma da geldi

sen virüs programı olmayan bir makinada ikinci bir harddisk olrak aç verilerini kurtar

yada cd den açılan makinaya tak ordan ayarla başka türlü olmaz

ikinci seçenek güvenli kipte aç en azından programlar çalışmadan halledersin işini

buyur hocam o zman sen devam et....

Harddiskin Haricimi Öylemi takıyorsun, böyle bir durumda eğer içinde önemli bilgileriniz yoksa zaten açılmıyor demişsiiz hata veriyor windows Xp Cd'sini takarak Hard Diske Bir Bir Format atın,daha bitmedi :rolleyes2: sorun devam ederse Bu Harddiskten Değil Çakışmadan kaynaklanıyor. Usblerden.

mikrosoftun dediği bana uygun değil baktım öyle değerler yok bende, hem mikrosoftun dediği sorun olsa hdd takılı değilken de mavi ekran ve o hatayı vermez mi ? oysa sadece hdd yi takınca alıyorum bu hatayı ?

kaspersky boot cd sini hazırladım boottan başlattım tarama yapmak için kasperi açtı,durmadan güncelliyor sonra tekrar başa dönüyor. tarama yapmak istediğimde ise

Scan: Task cannot be started.Write error.

uyarısını veriyor. hdd ile uğraşmaktayım halen olmadı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...