Jump to content

Xp Ultimate 2009 Plus

MUTOMER

Recommended Posts

Saygı değer adminler aşağıda yazdığım problemi yanlışlıkla başka konu üzerinde açtığımdan cevap alamadım . Umarım burda alırım

1: Windowblinds türkçe oluyormu oluyorsa nasıl yaparım çünku ne kadar uğraştıysam yapamadım hedef bul lang dosyanın içinde rarlı dosyayı açtım içinde Turkish lng dosyası var ama yapamadım

2: kurlumu yaptım biraz öğrendım öğrenene kadar üçkere yeniden kurdum şahane olmuş bayıldım

3: kurlum bitince driver güncellemeler ve programlarımı yükleyınce alttaki görev çubuğu Lclock çalıştırılınca kayıyor ta saatin altına gidiyor Lclock kapatınca normale dönüyor

4:Windowblinds için tema nerden bulurum link verirmisiniz verdiğiniz linkte indirdimse nasıl kurarım

5:Windows açılışında Lclock açılmıyor ben sonradan açıyorum

Yukarıda yazdığım bu problemlerim kurulum bitince hiçbiri olmuyor taki program ve güncellemeler yüklenince başlıyor sadece acil olarak Windowblinds tr ve tema destekli yardım bekliyorum.

Bu arada çalışma şahane olmuş çok güzel eline sağlık tabi kendi adıma çok teşekur ederim xp den bıkmıştım.

Çalışmalarınızda başarılar dilerilm ve Saygılar

senin ki yine daldan dala olmuş konun açılan yeri neresi senin sormak istediğin şeylere neresi

birde konunu burada açmayı dene istersen

Arkadaşlar herbiriniz çıkıp konuyu yanlış yere açmışsın deyip link veriyorzunuz onu yapacağınıza şu problemime bi çare yada bir cevap yazın ALLAH rızası için.

yurdımcı olalalımolmaya ama sen daha ne istediğini bilmiyorsun bizde senin sorularını anlamaya çalışıyoruz anlarsak en kısa sürede yardımcı olacağız rahat ol

sadece istediğim widowblinds türkçe nasıl yapılır ve temaları hangi siteden nasıl indirim

Türkçe yaparım derken...

Şimdiye kadar kaç tane programı türkçe yaptın?

Bu konuda bilgin var mı?

Zaten adam ücretli bir yazılımı crackli,patch'li vs.. olarak hizmetinize sunmuş..Türkçe olsa ne olur olmasa ne olur..

Ben bu tür programların ingilizce kullanılmasından yanayım..Zaten o kadar da birşey yok..Herkezin anlayabileceği şeyler...

Sen başlığı yanlış yere ve yanlış şekilde açmışsın..Adminler ile ne ilgisi var bu olayın..Hadi neccooy'un konu başlığı altına yazdın ve cevap alamadın,özel mesaj yolla arkadaşım adama..

1. sorunu geçiyorum.

2. soruyu tam anlayamadım.

3. soru için resim eklersen daha iyi yardımcı olabiliriz.

4. soru google a sor burda reklam olur ceza alırız. ama en çok bilinenler wincostumize ve deviantart gibi siteler bulabilirsin oraadan.

5. soru başlat \ çalıştır \ msconfig başlangıca lclog u ekle onu yapamam diyorsan ccleanner dan yap.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...