Jump to content

Pc Modemi Gormuyor

glorfindel

Recommended Posts

Modem cdsini yuklemeye kalktıgımda network kartınızın dogru calıstıgından emin olun diye uyarı verdi.Bende aygıt yoneticisine girdim.Orada ethernet denetleyicisinin driverının olmadıgını gordum.Bu sorunu nasıl duzeltirim.

Anakartım : Biostar TA690G AM2

Anakartında olması gerek.Anakart cd ni takıp ya cd nin kendi kurulum ekranından ya da aygıt yöneticisini açıp sarı ünlem işaretine tıklayarak bu ankart cd nin gösterip yükleyin.Yanlız modem usb den değil ethernet girişi ile bilgisyarına bağla.Saygılarımla

Anakartın cdsindeki tum driverları kurdum sorun yine devam ediyor.Şu anda sorunsuz bir sekilde usb modem kullanıyorum.Ama ethernetten baska bir modemi tanıtmak istedigimde network kartınızı kontrol edin diye uyarı alıyorum.Driver Genius Professional Edition programını kurdum.Maalesef o da ilgili driverı bulamadı.

ethernet kartın sorunlu dostum görünmez diye bişey yok bozuk donanımlar bilgisayarda görünebilir ancak doğru çalışmadığından driver tanımaz tanıdığı driverla sorunlu çalışabilir üzerinde ünlem var mı birde onboard sa harici alabilirsin onboard ethernetlerde olur genellikle aygıt olarak görünür doğru çalışmaz

ethernet kartın sorunlu dostum görünmez diye bişey yok bozuk donanımlar bilgisayarda görünebilir ancak doğru çalışmadığından driver tanımaz tanıdığı driverla sorunlu çalışabilir

birde onboard sa harici alabilirsin

Arkadaşa katılıyorum. Aygıt yöneticisinde görmen donanımın sağlam olduğu anlamına gelmez.

Bir de yeni bir anakart alacağına 10 - 15 Lira arası bir paraya ethernet kartı al.

Ama benim anlamadığım şey onboard etherneti bozacak ne oldu senin pc'de? Çünkü o problem her ne ise devam ediyorsa 2 gün sonra anakartı komple yakmayacağı ne malum? Bir de üstelik anakarta bağlı ram, ekran kartı, işlemcinin yanma ihtimali de var.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...