Jump to content

Kaspersky Neden Güncelleme Yapmak Istemez ?

Meftun

Recommended Posts

arkadaşlar kaspersky en sevdiğim ve makinada yüklü olduğu zaman içimin en rahat olduğu anrivirüs programıdır, gelin görün ki nazar ettim programa artık kullanamaz oldum. başta sitemizden olmak üzere birçok sürümü denedim,katılımsızlardan da denedim fakat hiçbirinde keyim blacklist olmamasına rağmen update yapmadı kaspersky. sadece 6 sürümünde update yaptı ve key hemen blackliste düştü. ve 6 sürümünün keyini bulmak neredeyse imkansız çok aradım bulamadım çünkü.

şimdi akıl yürüteyim neden günceleme yapmaz bu kadar sürüm ?

1- kaspersky korsan kullanımların farkına varacak bir teknoloji geliştirdi.

2- kasperskyın bana karşı bir husumeti var.

3- kaspersky ayrımcılık yapıyor kimi kullanıcılara

4- bir şeyi bir yerde yanlış yapıyorum ama nerede ?

5- kaspersky benim neyime deyip avast yüklemiş olmama alınmış olabilir

6- hiçbiri aşağıda bana yardım edebilecek arkadaşların yazacaklarından biri olabilir :D

işin şakası herkesin kasperi mi böyle yoksa 2 nolu maddede olduğu gibi bu kasperskyın bana karşı bir gıcıklığı mı var ? bir sürü sürüm denedim ama olmuyooorrr güncellemiyorr...

Meftun şu an yüklü kaspersky yi kaldır.Sonra C diskinde Kaspersky diye arama yap.Ne varsa sil.Ardından Başlat/Çalıştır

regedit yazıp kayıt defterine gir.Hkey curent user ve hkey local machine de kaspersky yazıp arama yap.Yine ne varsa sil.

Advanced system care ile iyi bir sistem temizliği yap.Ardından sistemi yeniden başlatıp kasperky i yeniden kur.Sanırım kayıt defteri veya sisteminde kalan artık dosyalar yüzünden program seni yakalıyor.Dediğimi bir yap.Ama önce her ihtimale karşılık acronis veya norton ghost ile sistem yedeğini al.Bunu yapmadan ilk anlattıklarımı yapma.Saygılarımla

soruyu tam anlıyamadım normal antivirüsümü yoksa smart securitydemi yapıyor eğer smart ise aşağıdaki yazıyı okuyabilirsin diğerleri ise bir bilgim yok...

samart için

ben katılımsızlardan %100 türkçe orjinal versiyon olanını yükledim sonra keyi kara listede olduğundan diğer sitelerden araştırdım ki burdaki key bölümündede yayınladım bende bir problem yok ve şu anda kasperskyım güncel en son dün güncelledim problemsiz çalışıyor..bu günde güncelleme yapıyor kendisi işte resminide koydum şimdiki görüntü bu..

edddyp4.jpg

istersen keyini değiştirmeyi tekrardan dene..

Formattan sonra ise kaspersky den değil.Sisteminde java veya netframework yüklü mü ?Ondan yapabilir.KAV6 eski bir sürüm .Ozamanlar net framework dosyaları bu kadar fazla değildi.Tavsiyem net frameworku microsoftun sitesinden indir(231mb) ve yükleyip dene.Bundan olup olmadığından emin değilim ama kaspersky nin ihtiyaç duyduğu bir sistem dosyası ya da dosyaları sende yok.Başka bir ihtimal yok.Saygılarımla

Kaspersky Pehh.. Tek kelimeyle berbat !

En güzeli Avast! 4 Professional

Tamam Sen Devam et Avast'a :pardon:.Biz berbatları kullanırız :drinks:

dostum bazen yapıyor keyseper günceleme istemiyor ben gecenler 2009 indirdim bended bir türli olmadıydı güncelemesi ama kaysperiin eski sürümlerin oluyor.

keyseper ? Yeni Versiyon mu?

merhaba forma bugün üye oldum ve aynı sorunu bende yaşamaktayım

formatladım yine düzelmedi ve hala buna uğraşıyorum

hatta kasper tr sitesindende indirmek istediğimizde orasıda açılmıyor download etmiyor

bu nasıl iştir anlamadım saygılar..

merhaba forma bugün üye oldum ve aynı sorunu bende yaşamaktayım

formatladım yine düzelmedi ve hala buna uğraşıyorum

hatta kasper tr sitesindende indirmek istediğimizde orasıda açılmıyor download etmiyor

bu nasıl iştir anlamadım saygılar..

tam olarak kasperskyın hangi sürümünü kullanıyorsınız?ben burdan yükledim hala mükemmel çalışıyor dünde foto koymuştum yine koyabilirim..

Arkadaşlar son zamanlarda çıkan bazı programlar netframework ve/veya java temel programlarına ihtiyaç duyar.Yeni formattan sonra aşağıdaki programları yüklemenizi öneriirm.

1.Netframework 1.1...3.5

2.Java

3.flash player(ie7 ve firefox-opera ürünler için)

Ayrıca formattan sonra güncelleme yapınız.Windows installer i mutlaka güncellensin.Ben daha kaspersky nin hiçbir sürümünde yukarıda belirtilen sorunlarıı yaşamadım.Size tavsiyem önce temel bileşenleri kurunuz.Sonra kaspersky i kurun.Veya başka programları.Saygılarımla

Please register to see this content.

bakın burdadanda indirme yapamıyoruz başka pc de deniyorum sorunsuz yükleme yapılıyor

fakat her ne olduysa burdanda yükleme yapmamıza izin vermiyor sayfa görüntülenemiyor diyor.

internet securuty 7 ve 8 2009 denedim değişen birşey olmuyor güncelleme yapamıyor

Radikalim sayfa görüntülenememesinin nedeni adobe flash player eklentisinin ya olmamasından ya da güncel olmamasından olabilir.Ben az önce verdiğin linke gittim.Problemsiz görüntülendi.Opera , firefox,İE7 için flash player 10 sürümü çıktı.Onları bir indirip deneyiniz.Saygılarımla

Radikalim sayfa görüntülenememesinin nedeni adobe flash player eklentisinin ya olmamasından ya da güncel olmamasından olabilir.Ben az önce verdiğin linke gittim.Problemsiz görüntülendi.Opera , firefox,İE7 için flash player 10 sürümü çıktı.Onları bir indirip deneyiniz.Saygılarımla

ilgin alakan için tşk ederim fakat güncellermelride yaptım malasef olmuyor kardeş

97'den bu yana kaspersky (avp) kullanan birisi olarak blacklist olayı beni de sıkmışken registryden sadece 3 tane değer silerek ve bu işlemi ayda 1 tekrarlayarak trial olarak kayıt yaptırıyorum. Şimdilik sorunla karşılaşmadım.

KAV/KIS 6.0/7.0:

1.Kaspersky'i kapatın

2.Kayıt defterinden şu 3 anahtarı silin

Başlat > çalıştır > regedit yaz enter

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\LicStorag e

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Cryptography \RNG

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SystemCertif icates\SPC\Certificates

3.Kaspersky'i çalıştırın.

4.Aktivasyon penceresinden deneme sürümü için 30 günlük key isteyin Yani ileri (Next) basmanız yeterli

• 1 ay sonra...
97'den bu yana kaspersky (avp) kullanan birisi olarak blacklist olayı beni de sıkmışken registryden sadece 3 tane değer silerek ve bu işlemi ayda 1 tekrarlayarak trial olarak kayıt yaptırıyorum. Şimdilik sorunla karşılaşmadım.

KAV/KIS 6.0/7.0:

1.Kaspersky'i kapatın

2.Kayıt defterinden şu 3 anahtarı silin

Başlat > çalıştır > regedit yaz enter

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\LicStorag e

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Cryptography \RNG

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SystemCertif icates\SPC\Certificates

3.Kaspersky'i çalıştırın.

4.Aktivasyon penceresinden deneme sürümü için 30 günlük key isteyin Yani ileri (Next) basmanız yeterli

valla süpersin kardeşim ne diim eline gösüne emeğine saağlıkk...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...