Jump to content

Klavyemin Tuşları Zor Basıyor

kindly

Recommended Posts

bi kaç ay önce abim klavyeye bira dökmüştü, bende ertesi gün klavyeyi söküp tüm tuşlarını tek tek deterjanla yıkadım temizledim taktım fakat o günden beri tuşları zor basıyor.

tuşları söküp tek tek yağlı krem sürsem sizce faydası olurmu?

başına böle bi olay gelmiş arkadaşlar varmı acaba?

tuşları iyi taktığımdan eminim, daha öncede çok temizlemiştim aynı klavyeyi

ama bu sefer ne oldu bilmiyorum, ya tam durulamadan taktım deterjanlı deterjanlı yada suda fazla beklettim şişti, bilmiyorum

bu tuşları kayganlaştırıcak bi önerisi olan arkadaş yokmu acaba :s

göndersene bitane bana, yeni al dediğine göre durumun baya iyi anlaşılan, microsoft multimedia olsun

Microsoft Multimedia Klavyeler su geçirmez. eski klavyen oysa eğer içindeki tuş padleri plastik uzun olan pad i iyice kurut. Altındaki devredede ıslaklık olabilir.

saol alperica, klavyenin elektronik aksamında sorun yok ama işte tuşların bastığımız yerleri sertleşti, pcmemo'nunda dediği gibi deterjanını tam temizlemediğimden kaynaklanıyo olmalı, yağlı krem sürsem faydası olurmu sizce? tek tek bütün tuşların girişine

saol alperica, klavyenin elektronik aksamında sorun yok ama işte tuşların bastığımız yerleri sertleşti, pcmemo'nunda dediği gibi deterjanını tam temizlemediğimden kaynaklanıyo olmalı, yağlı krem sürsem faydası olurmu sizce? tek tek bütün tuşların girişine

Onu Deneme Sakın İnadına Bozarsın... Şunu Dene Devrenin Hemen Üstündeki Yumuşak Doku Deterjan ve Sıcak Yada Soğuk Sudan Zarar Görmediyse Kolanya İle Temizle Aynen Devreyide kolanya İle Temizle Plastik Parçalarınıda Kolanya İle Temizle Sakın Klavyenin Plastik Gibi Aksamlarına Yanıcı Madde Tiner Filan Sürüyüm Deme Sakız Olur inadına Kolonya Bu İşi Çözer...Devreyide Sil Limon Kolonyası olsun....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...