Jump to content

Bu Resim İntihar Ettiriyormuş

similes

Recommended Posts

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply
boyle bişeye inanıpta bunu buraya koyman forumun kalitesini düşürür. Senin bi tatile ihtiyacın var. rahat ol

Öyle birşeye inanmamış paylaşmış inanmak yada inanmamak bizim elimizde sen daha ilk mesajında forumun yaklaşık 2 senelik bir üyesine tatile ihtiyacın var rahat ol gibi kelimeler ediyorsan senin bir tatile ihtiyacın var demektir

:pardon:

öncelikle HoT_JaZz cevap için teşekkür ederim.. pc başında değildim şimdi gördüm yorumu, ve arkadaşım sanada şöyle bi cvp vermek istiyorum; ben bu resmi inandığım için koydum diye bi yazı vs birşey yazmadım.. konu başlığını okuduysan "Bu Resim İntihar Ettiriyormuş " "muş" eki var ve bu benim biryerden alıntı yaptığımı gösterir hangi fikirle buna inandığımı söyledin bilmiyorum.. sen inanmadığın şeyi kullanmazmısın ? Ben bunu ilginç olduğu için burada paylaşmak istedim.. İlla konuşmak istiyorsan boş konuşmak yerine sadece "saçma" yazman yeterli kimseye buna inanın diye bi not falanda eklemedim çünkü.

depresyondayım gecenin 04 52 si iki gündür uyumadım ve yaklaşık 10 15 dkdır bu kıza bakıyorum kızda bana bakıyor ikimizde öküzün trene baktığı gibi birbirimize bakıyoruz :S intihar etmek gibi bi fikrim vardı konuyu okuyunca ama geçen süre zarfında bana bi gaz vermedi bu kız

Resimde gerçekten gariplikler mevcut. Özellikle kızın gözleri kendine çekiyor. Gözleri hariç diğer bölgeler bulanık ve itiyor sizi. Böylelikle duygularınız karışıyor. Bu gidişin sonu intihar oluyordur..

Daha fazla bilgi için Psychology'e başvurunuz :pardon:

Evet arkadaşımız bu resmi iyi ilham etmiş ve buraya almış. Resmin hikayesini bildiğim içinde yorum yapmadan geçemedim. Birde şöyle düşündüm acaba yorum yapabilecek düşünceye sahip miyim? diye kendime acizane bir tenkitte de bulunmadım değil... Ben bu resme "çağımızın fotoğrafıdır" derim. Bir akbaba cocuğun ölümünü beklerken biz medenilerden daha medeni!!!! davranarak ölümünü (ecelini) beklemektedir. Yani saldırıp middesinin salgılarına göre, iç güdülerine göre!!! davranmamaktadır. Ama biz (O fotoğrafçı olarak) olsak çektiğimiz resmi bir yarışmaya yetiştirip aldığımız ödülle gidip (açlıktan dolayı değil, keyfimizden dolayı) karnımızı doyurur, yatağımızda rahat bir insan!!! olarak yatağımızda yatardık. Ama insan içindeki o rahmet sesine kullak verince yaptığı bu hatayı affedememekte gidip intihar etmekte. Keşke o resmi çeken başta insanlığını yapsaydı biz insanlığımızdan utanır olmasaydık!!!!!!!!!????????????

1) Şizofrenler

2) Çok Hassas Olanlar

3) Depresyonda olanlar

Saçma! Bu tip insanların intihar etmeleri için resime hiç ihtiyaçları yok. Zaten hastalıkları gereği her an intihar edebilirler.

Resimle falan alakası yok.

1) Şizofrenler

2) Çok Hassas Olanlar

3) Depresyonda olanlar

Saçma! Bu tip insanların intihar etmeleri için resime hiç ihtiyaçları yok. Zaten hastalıkları gereği her an intihar edebilirler.

Resimle falan alakası yok.

kız bılgısayardan cıkıp yanıma geldı dedı hadı gıdıyoz dedım nereye ıntıhar etmeye zuhahaha

Yalnız önce sana telefon gelmesi gerekiyordu. (7 gün içinde öleceksin) diyen bir ses olması gerekiyordu. Sonra bilgisayardan çıkan kız şu tipte biri olacaktı :

470013eb3.jpg

Yazdıkların bana Halka (The Ring) filmini hatırlattı da :clapping::pardon::D

Öyle birşeye inanmamış paylaşmış inanmak yada inanmamak bizim elimizde sen daha ilk mesajında forumun yaklaşık 2 senelik bir üyesine tatile ihtiyacın var rahat ol gibi kelimeler ediyorsan senin bir tatile ihtiyacın var demektir

:D

sana cavap vermezdim ama mecbur bırakıyosun insanı aslında sen ve senin gibi haber yapanlar bi tatile çıksada rahatlasa buralar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...