Jump to content

Michael Jackson Müslüman Oldu

Bilinchard

Recommended Posts

Sansasyonel yıldız Michael Jackson Müslüman oldu, magazin basını fena karıştı. Mustafa ismi önerildi ama o bir melek ismi seçti.

Michael Jackson Müslüman oldu, adını da Mikail olarak değiştirdi.

50 yaşındaki süperstar, tam da bir Arap şeyhi tarafından dava edilmiş Londra Yüksek Mahkemesi'nde yargılanırken din değiştirip, Müslüman oldu.

MUSTAFA ÖNERİLDİ O MİKAİL'İ SEÇTİ

Adı verilmeyen gizli bir tanığın anlattıklarına göre, Jackson önceki gece bir imamı evine davet etti ve merasimin ardından Şahadet getirerek Müslüman oldu. İsim olarak önce Mustafa ismi önerildi ama O, hem dört büyük melekten biri olduğu için hem de ismine yakın olduğu için Mikail ismini seçti.

76668.jpg

HAK YOLA YUSUF İSLAM DÖNDÜRDÜ

En yakın dostları olan şarkı sözü yazarı Dawud Wharnsby Ali (David Wharnsby) ve yapımcı Idris Phillips'in de (Phillip Bubal) teşvikleriyle önce inançlarını tartıştılar daha sonra Jackson Müslüman olmaya karar verdi.

İlk tebriğini Efsane sanatçı Yusuf İslam'dan alan Mikail Jackson, tüm gereklilikler bittikten sonra Mekke yoluna düşecek.

Ancak en çok merak edilen İslam dinini kabul ettiyse, İslam'ın gereklerini nasıl yerine getireceği?

haber7

Abi ne mutlu bıze bır hristiyanıda mutulu ettık ama Bu adamın ne tur bır ınsan oldugunu herkez biliyor..Huylu huyundan suylu suyundan vazgecmez...

Mevlâna der ki;

"Gel, gel ne olursan ol yine gel.

ister kâfir, ister mecusi, ister puta tapan ol yine gel.

bizim dergâhımız, ümitsizlik dergâhı değildir.

yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel..."

neden böyle birşeye gerek duydu anlam veremedim.yani neden din değiştirirsin be adam.şu anki tüm dinler tamamen teferruattan ibaret ve insanı insanlığından çıkarıp putlaştırıyor.duygusuz ruhsuz bir şekilde Tanrı inancına sevk ediyor.kendini bildiği dinde kalması gerekirdi.ama insan ne oldum delisi olunca din iman delisi oluyor.Tanrı bir güneştir.din ise güneşten saçılan ışık hüzmeleri.ister islam ister protestan hangisi olursa olsun aynı güneşten çıktığı için sorun yok.fazla abartılıyor bence islama geçiş olayı.

neden böyle birşeye gerek duydu anlam veremedim.yani neden din değiştirirsin be adam.şu anki tüm dinler tamamen teferruattan ibaret ve insanı insanlığından çıkarıp putlaştırıyor.duygusuz ruhsuz bir şekilde Tanrı inancına sevk ediyor.kendini bildiği dinde kalması gerekirdi.ama insan ne oldum delisi olunca din iman delisi oluyor.Tanrı bir güneştir.din ise güneşten saçılan ışık hüzmeleri.ister islam ister protestan hangisi olursa olsun aynı güneşten çıktığı için sorun yok.fazla abartılıyor bence islama geçiş olayı.

Arkadaşım senin inancın nedir merak ediyorum?

1.Müslümanlık dışında diğer dinlere inananlar direk cehenneme gidecek ve cezalarını çektinden sonra cennetin kapılarını görüceklerdir.

2.Hristiyanlık bildiğin gibi değiştirilmiş bir dindir.İncili bir masadan seçtiklerini biliyorsun.

3.

kendini bildiği dinde kalması gerekirdi
böyle bir cümle olamaz olmaz!!!...Kuran-i Kerim değiştirilmeyen tek kitaptır..

Bir başkasının Müslüman olması hem beni hemde onu sevindirecekdir... Mikail Jackson ı kutlarım..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...