Jump to content

Sigara Içen Arkadaşlar Buraya Bakabilir Mi ?

alperica

Recommended Posts

helal olsun vallaha sigara içenler ancak bunu izlerlerse akıllanırlar 400 sigarada su simsiyah oldu bide suyunu buharlaştırdı al sana her 400 sigarada 1 ciğerlerine çöken zift tam bir zift yapış yapış helal olsun adam üşenmemiş yapmış allahdanki içmiyorum :unsure:

400 Sigara = 20 Paket

Gunde 2 Paket Desen 10 Günde Ciğerler Pert :unsure::clapping:

YAw Nargile ile İlgili Böyle Bir Çalışma Varmıdır Aceb ? :clapping:

Nargile Bu Kadar Zararlı Değildir , Herhalde :unsure:

nargile sigaraya göre çok çok daha zararlı ama nargileyi yanında taşıyamıyosun nede olsa günde 2 - 3 paket de içemediğinden nargile sigaraya oranla daha az zarar veriyo :D allahdan nargilenin seyyarını çıkarmıyolar yoksa millet bitti :s

helal olsun vallaha sigara içenler ancak bunu izlerlerse akıllanırlar 400 sigarada su simsiyah oldu bide suyunu buharlaştırdı al sana her 400 sigarada 1 ciğerlerine çöken zift tam bir zift yapış yapış helal olsun adam üşenmemiş yapmış allahdanki içmiyorum :unsure:

Allah'dan şu meredi yaklaşık yedi sene önce bıraktım.Yoksa o beni bırakacaktı.Ankarada nefes borumdan amaliyat olduğumda K.B.B bölümünde yatan hastaların çoğu gırtlak kanseriydi.

Sizlerde (içenler) bırakın valla içmemek çoooook güzelmiş.dilimin tadı geldi yav.

nargile sigaraya göre çok çok daha zararlı ama nargileyi yanında taşıyamıyosun nede olsa günde 2 - 3 paket de içemediğinden nargile sigaraya oranla daha az zarar veriyo :unsure: allahdan nargilenin seyyarını çıkarmıyolar yoksa millet bitti :s

:clapping: Walla ayda en fazla 3 kere İçiyorumdur Nargileyi Onuda Düşürmeyi Düşünüyorum. :clapping:

Kafama takıldı da, Sacit Aslan, bu gazinocular kralının oğlu değil mi?

Ayrıca yanmış sigarayı pense ile tutuyor, bu kadar olur yani. 400 sigara = 7.2 gram zift. Vay be. Günde 1 paketten, yılda 18*7,2 gram = 129 gram, 20 yılda ciğerin ağırlığını geçiyor :unsure: kabaca hesap yaparsak.

ama bir şeyi unutuyorsunuz..Ciğerlerimizi kendini sürekli olarak temizliyor yani ciğerlerimiz çalışmasaydı tabi ki de temizlenmezdi ve nefes alamazdık. Bu Video sadece caydırma maksatlı tabikide hile yok hurda yok neyse o isteyenler birinci alıp evde deneyebilir :unsure:

E bide düşünün ciğerlerimiz ne kadarını temizleyebiliyor ? ?

Ciğerleyi ney iyi temizler derseniz ;

Nar suyu ciğerlerinizi çok iyi temizliyormuş..

ama bir şeyi unutuyorsunuz..Ciğerlerimizi kendini sürekli olarak temizliyor yani ciğerlerimiz çalışmasaydı tabi ki de temizlenmezdi ve nefes alamazdık. Bu Video sadece caydırma maksatlı tabikide hile yok hurda yok neyse o isteyenler birinci alıp evde deneyebilir :clapping:

E bide düşünün ciğerlerimiz ne kadarını temizleyebiliyor ? ?

Ciğerleyi ney iyi temizler derseniz ;

Nar suyu ciğerlerinizi çok iyi temizliyormuş..

iyide bu meret maliyet bakımındanda zehirliyo insanı ve bunun nar suyuyla temizleye bileceğini sanmıyorum hem sırf sigaranın ziftini çıkarmakiçin nar suyuiçeceksen al sana bi ek maliyet daha tama nar suyu güzeldir yararlıdır ama yinede sigaraya teşvik etmemek gerekir bi avrupa ülkesi vardıorda komple dışarıda bile sigara içmek yasakdı neresiydi orası yav ? :unsure:

iyide bu meret maliyet bakımındanda zehirliyo insanı ve bunun nar suyuyla temizleye bileceğini sanmıyorum hem sırf sigaranın ziftini çıkarmakiçin nar suyuiçeceksen al sana bi ek maliyet daha tama nar suyu güzeldir yararlıdır ama yinede sigaraya teşvik etmemek gerekir bi avrupa ülkesi vardıorda komple dışarıda bile sigara içmek yasakdı neresiydi orası yav ? :unsure:

kesin ingilteredir :clapping:

Nar suyu da yetmez,hamama gideceksin, 40 tas su dökünüp bir daha sigara içmeyeceğine tövbe edeceksin. Başka yolu yok :clapping:

ya arkadasım bu turlu ınsanın moralını dumduz edecek vıdeolar nıye koyuyosunuz bak sımdı buna ofkelenıp bı sıgara daha yakcam nıye hep senın yuzunden :clapping:

bak buda güzeldi biz diyoruz adamlara pırah lann sigarayı adam sinirlendim bitane daha içim diyo :unsure::unsure: ama gülümsettin bizi :clapping:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...