Jump to content

Bu Sistem Sizce Nasıl, Ne Kadar Eder

muan

Recommended Posts

Tnctr ailesi kendime yakın zamanda bir sistem satın almak istiyorum. Tek beklentim performans oyunlar ile pek ilgim yok. Onun için ekran kartı yazmadım ama tavsiye edeceklerinizide degerlendirecegim. Ek bilgi olarak elimde skay star-2 tv kartı var bu sistemle alakalı bir sorun yaşarmıyım uyumsuzluk vb. İlgilenen arkadaşlara şimdide teşekkürler.

Soket am2 amd-phenom 9550

soket am2 msı-ka790gx msı ? ka790gx

yada gıgabyte ma78gds3h amd 780 g ddr2 vda+lan+sata+16x

ddr2 sdram mushkın-hp2 2x1 gb dual dd2 1066 ( aynı özellikte kıngston da olabilir )

sata2 samsung ? 500 gb sata2 16 mb ncq

kasa 400 w

Soket am2 amd-phenom 9550

soket am2 msı-ka790gx msı ? ka790gx

yada gıgabyte ma78gds3h amd 780 g ddr2 vda+lan+sata+16x

ddr2 sdram mushkın-hp2 2x1 gb dual dd2 1066 ( aynı özellikte kıngston da olabilir )

sata2 samsung ? 500 gb sata2 16 mb ncq

kasa 400 w

Konfigürasyon idare eder akşamı beklersen ben sana uygun fiyata dehşet bi makine entegre ederim. liste için aksam ayarlama yaparım.

:) çalışıyorum o yüzden akşam dedim

Amd Phenom QUAD CORE 9550 2.2 GHz 2 mb 940 pin (181 $)

Asustek M3A AMD770 DDR2 GLAN+SATA2 16x 940 pin (97)

2 gb DDR2 533 MHZ DuaL Kit Kingston (37)

Asustek EN8500GT 512mb /128 Bit Magic Silent 512 mb DVI (65)

500 Gb Samsung HDD Sata2 16 mb (72)

Asustek TAB41 ATX KASA SİYAH 350W (66)

LG GH22NP 22x/8x/16x DVD RW (28)

Frisb FCR 250 all in one usb Kart Okuyucu (:drinks:

Tabi Bu sistemi Ben denedim Performansı Çok çok çık iyi tavsiye ediyorum ortalam 752 Dolar yapıyor incele değiştirmek istediğin yer varsa yardım edeyim ona göre konfire edip uygun hale getiririm. Cok uygun bi sistem bu

İlgin için teşekkürler. Ram kesinlikle 1066 mhz kit olacak. Kasada 400 w altı olmamalı ilerde sıkıntı çekmemek acısından. Frisb FCR 250 all in one usb lüzumsuz şuan için, birde başka hangi ekran kartını tavsiye edersin.

İlgin için teşekkürler. Ram kesinlikle 1066 mhz kit olacak. Kasada 400 w altı olmamalı ilerde sıkıntı çekmemek acısından. Frisb FCR 250 all in one usb lüzumsuz şuan için, birde başka hangi ekran kartını tavsiye edersin.

Önemli olan paylaşmaktır. Tabi Her konuda elimden geleni yaparım. Ekran kartını normal Olanı yani uygun bişe yazdım kullanacağın bilgisayarın ekran kartını bir kere almak istiyorum ben diyorsan o zaman tabi daha iyileri var zaten alırken önce dikkat etmen gereken kaç bit olduğudur. 1024 mb 512 bitlik bi ekran kartı var senin düzeceğin kasa fiyatına o yüzden bana neler yapacagını söylersen ben sana sistemi tam oturturum oyun oynayacaksan neler oynayacaksın yada çizim yapacaksan ne tür programlar kullanacaksın autocad mi netcad mi yada sadece internete girerim ben hafif oyunlar oynarım diyorsan ekran kartı fazla bile. Bu yüzden siz bi isteklerinizi yazın bende sistemi oturtayım.

Düşüncelerime ilgin için teşekkür ederim bende.

sistemi sadece performans için istiyorum oyun oynamıyorum pc 'de ama ilerde oynarım diyede ekran kartı tavsiyelerinede hayır demem. Anakart üzerinde vga olsa bile yeter aslında. Birde ekran kartı olmaz ise Skay Star2 digital kart ile tv izler iken görüntü kalitesi nasıl olur bir fikrin varmı.

Ekran kartları yeni cıkan anakartlarda 128 ve 256 mb oranında performansı gayet iyi yani senin tv kartını vs. destekler gerek yok ama ilerisi için diyorsan yukarıda belirttiğim nvidia yada ati 1650 sana yeterli. bu sistem gayet iyi fazlasına gerek yok bence dediğim gibi kart okuyucu cıkarırsak bide kasayı görerek alırsın ram olayıda önemli ama fazla bi fark yok aralarında onu görmek için makineyi çok kasman lağzım sendeki sistemde de zaten kasılmaz o kadar. bu düzenleme iyi ekran kartlarında da iki seçenekte ideal sana iyi bir makine işte ilerisi içinde sıkıntı çıkarmaz. şimdiden hayırlı olsun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...