Jump to content

Video Düzn. Ve Resim Almak Için Prog. Önerilerinz?

similes

Recommended Posts

Arkadaşlar Merhaba;

Elimde 20 - 25 kadar yüksek kalitede çektiğim videolar var AVI formatındalar fakat 2 dakikalık videolar 200 - 250 MB boyutlarında.. Benim istediğim bunların hepsini tek video haline getirmek ve boytunu küçültmek..

Ayriyetten şöyle bir şey daha lazım video dan Resim Yakalamak istiyorum.. (wmp ile video izlerken PrtSc iel aldığım resimleri paintle yapamadım, MovieMaker videodan resim aldım ama ondada yakaladığım resim çok küçük boyutta veriyor..

Bunları yapabileceğim bir Program vardır mutlaka :whistle: önerilerinizi bekliyorum..

Teşekkürler.

AVI Splitter .avi parçalama için görüntü yakalaması varmı bilmiyorum ama ben kmplayer ile yapıyorum

arkadaşım ben araştırdım ve seninde yazdığın gibi avi splitter programı video parçalamk için.. bendeki videolar zaten parça parça ben bunları tek video yapmak ve boyutunu küçültmek istiyorum.. tşk ler yinede.

arkadaşım ben araştırdım ve seninde yazdığın gibi avi splitter programı video parçalamk için.. bendeki videolar zaten parça parça ben bunları tek video yapmak ve boyutunu küçültmek istiyorum.. tşk ler yinede.

Arkadaşım Snag İt Tam Senin istediğim Gibi Birşey. Hem Screen Shot Alıyor. Hemde Video Kaydedebiliyor.

İsmi TechSmith Snag İt

Upload Etmek İsterdim. Ama Müsait Değilim. Müsait Bir Zamanımda Yükleyebilirim.

windows movie maker biraz dandiktir ama isini gorur yanı en azından edit movie secenegı bulunmaktadır boyut kucultmesınıde total vıdero converter la yapabılırsın kolay gelsın uzun ıslem hele kı bahsettıgın boyutlarda :D

sonradan hatırladım programsız yapmak istersen masaüstünde klasör oluştur film1.avi ve film2.avi diye birleştirmek istediğin filimler olsun başlat, çalıştır,cmd yazıp ms-dos u açalım kopyalanacak klasörü seçelim copy/b (boşluk) film1.avi +film2.avi(boşluk) toplam.mpeg yazıp entere bas veya uzantısı herneyse avi de olabilir wmv de masaüstünde ki kalsörde birleşmiş dosyalarını göreceksin..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...